Forte Village Resort - Bouganville

****

Itálie / Sardinie / Pula/Santa Margherita di Pula

Popis ubytování

Poloha

Resort osmi 5* a 4* hotelu a soukromých vil v klidné lokalitě uprostřed zeleně přímo u krásné písečné pláže. Centrum Santa Margherita di Pula cca 5 km. Archeologický areál Nora cca 11 km. Cagliari 45 km. Golfové hřiště Is Molas cca 10 km.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, lobby, až 21 restaurací, barů a restaurací à la carte, nákupní psaáž, konferenční centrum, diskotéka, amfiteátr. Venku rozlehlá zahrada, několik bazénů, terasy s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma, bary u bazénů.

Pokoje

 • Deluxe Bungalow (BGSTX): koupelna/WC (vysoušeč vlasů, župan), klimatizace, TV/sat., telefon, trezor, minibar, patio. Rozměry 24-30 m^2.
 • Deluxe Family Bungalow (BGFDL): viz BGSTX, obývací část a oddělená ložnice. Rozměry 35 m^2.
 • Deluxe Family Bungalow Plus (BGFDLP): viz BGSTX, 2 ložnice, 2 koupelny. Rozměry 44-49 m^2.
 • Na vyžádání možnost ubytování v dalších hotelech v rámci resortu - Il Borgo****, Le Palme****+, Castello*****, Villa del Parco*****, Le Dune*****

Zábava

Animační, zábavné a sportovní programy v průběhu celého dne, večerní show.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu, případně výběru z menu. Koncept "dine around", dle úrovně hotelu možnost večeří v několika restauracích.

Pláž

Písečná pláž s jemným pískem přímo u resortu (dostupná procházkou v rámci resortu dle umístění pokojů), lehátka, slunečníky a osušky zdarma, bary a restaurace na pláži.

Sportovní nabídka

 • Zdarma: fitness, jóga, pilates, aquaerobik, multifunkční hřiště.
 • Za poplatek: půjčovna kol, bowling, motokáry, na pláži vodní sporty a potápěčské centrum, nejrůznější sportovní akademie vedené profesionálními sportovci (např. fotbal, tenis, stolní tenis, basketbal, cyklistika, box, šerm, plavání, tanec apod.)

Děti

Několik dětských bazénů (1 se splash- i aquaparkem), hřiště, dětské sportovní akademie, miniklub, babyklub za poplatek (0-2 roky), dětská postýlka za poplatek (na vyžádání).

Zvláštnosti

 • Na místě povinná platba pobytové taxy - cca 1-3,5 eur/os./den.
 • Nelze uplatnit nabídku "změna týden před odletem zdarma". 
 • Služby delegáta jsou zajištěny po telefonu.
 • Na vyžádání možnost ubytování v dalších hotelech v rámci resortu - Il Borgo****, Le Palme****+, Castello*****, Villa del Parco*****, Le Dune*****
 • Platební podmínky: v okamžiku závazného potvrzení povinnost uhradit min. 30 %, od 60 dní před odletem a méně 100 % z konečné ceny zájezdu. Stornopodmínky: do 61 dní před odletem 30 % z konečné ceny, 60 dní před odletem a méně 100 % z konečné ceny zájezdu.

Karty

VISA, EC/MC, AMEX.

Web

https://www.fortevillageresort.com/

Handicap

Několik pokojů přizpůsobených pro handicapované klienty.

Wellness

Za poplatek: venkovní spa & thalassocentrum, sauna, turecká lázeň, emocionální sprchy, masáže a různé druhy zkrášlujících procedur. 

Internet

Za poplatek: WiFi v resortu.

Poznámka

Oficiální třída: ****

 

Rozsah a kvalita výše uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Vybavení hotelu

Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Lehátka a slunečníky na pláži zdarma Dětský bazén WiFi v lobby Restaurace v objektu(á la carte) Posilovna Sauna Hotel přímo u pláže Klimatizace Bar(y) Konferenční místnost Pokojová služba Služby prádelny Půjčovna kol Parkoviště Dětský klub Dětské hřiště Venkovní bazén(y) Aqua aerobik Terasa na opalování Parní lázně Masáže Potápění Stolní tenis Aerobik Plážový volejbal Bowling Zábava pro děti Tenis Skluzavky a tobogány Služby delegáta American Express Visa MasterCard Noční klub Vodní sporty

Vybavení pokoje

Bezbariérové pokoje Koupelna Fén Telefon s přímým vytáčením Satelit/kabelová TV Minibar Trezor Balkón/Terasa Sprchový kout nebo vana

Termíny a ceny

Recenze

Mapa