FORTE VILLAGE RESORT - LE DUNE

*****

Itálie / Sardinie / Pula/Santa Margherita di Pula

Popis ubytování

Poloha

Resort Forte Village se nachází v jižní části Sardinie cca 45 km od hlavního města Cagliari. Nejbližším městem, kam je možno vyrazit za nákupy a restauracemi, je městečko Pula vzdálené 10 km.

Charakteristika

Ústraní soukromých bungalowů a suitů v tropické zahradě spolu s VIP službami hotelu světové úrovně v jednom z nejluxusnějších resortů na Sardinii s kvalitní a širokou nabídkou služeb a zábavy, který uspokojí i nejnáročnější klienty.

Vybavení

Tento luxusní resort se rozkládá přímo u moře, na 47 hektarech dokonale udržovaných zahrad a pozemků.
Nabízí výběr z 5 pětihvězdičkových a 3 čtyřhvězdičkových hotelů (Bouganville, Le Palme, Il Borgo, Pineta, Il Castello, Villa del Parco & Spa, Le Dune), suitů (Il Castello Suites, Waterfront Suites) a 9 luxusních vil (Lavinia, Lidia, Chiara, Aurora, Sofia, Yasmine, Margherita, Ambra, Beatrice).

Resort získal řadu prestižních ocenění - každoročně již od r. 1998 World Travel Award - World's Leading Resort a World's Leading Villa a nejnověji je také světovými experty vyhlášen Nejlepším rodinným a sportovním resortem na světě.

Hotel LE DUNE nabízí prvotřídní osobní servis. Tvoří ho sbírka nádherně prostorných a elegantních bungalovů v idylické směsi tropické přírody, klidu a luxusu. Kouzlo Le Dune spočívá v jeho přepychové zahradě a nádherné poloze jen pár kroků od moře. Máte-li rádi soukromí spolu s VIP službami hotelu světové úrovně, je právě hotel Le Dune tou správnou volbou.

Klientům je k dispozici hlavní recepce, v hlavní sezóně 21 otevřených restaurací a 14 barů, 10 bazénů, okouzlující náměstí s luxusními butiky, wellness centrum, lékař, směnárna. Pro děti do 12 let mini klub, bohaté sportovní zázemí a výběr profesionálních sportovních klubů pro mládež i dospělé. Konferenční centrum umožňuje pořádání akcí pro až 2.500 účastníků či konference až pro tisíc osob.
Zvířata nejsou povolena.

Ubytování

Luxusní bungalovy mají terasu a soukromou zahradu, koupelnu se sprchou nebo vanou (některé bungalovy mají jacuzzi), fén. klimatizaci, telefon, LCD TV, DVD přehrávač, minibar a trezor.

DELUXE BUNGALOW: (30 – 42 m²) luxusní dvoulůžkové pokoje (některé mají opticky oddělenou obývací část se sofa (přistýlkou - přistýlka nebo dětská postýlka a propojené pokoje vždy na vyžádání) Max. obsazenost: 2 dospělí + dítě do 13 let nebo 2 + INF.

Pokoje typu Suite a jednolůžkový pokoj DUS na vyžádání.

Check-in: 14:00 h, check-out: 11:00 h.

Stravování

Polopenze
V hotelu Le Dune hosté snídají a večeří v restauraci Le Dune.
V ceně je welcome drink při příjezdu.
Možnost pokojové služby (za poplatek).

Další restaurace, kde mohou hosté večeřet v rámci polopenze bez příplatku a bez rezervace:
LE DUNE - gourmet restaurace s výhledem na moře
FORTE GRILL - Steakhouse, výjimečný výběr masa z Itálie, Irska a Argentiny doplněný o široký výběr předkrmů a dezertů.
LA PINETA - bohatý bufet pod vzrostlými piniemi, pořádají se zde tematické večery zaměřené na jednotlivé regiony Itálie (1 minerální voda a 1/2 lahve místrního vína v ceně).
COLOSSEO - v případě špatného počasí alternativa k restauraci La Pineta

Restaurace pouze na objednání, bez příplatku:
BELVEDERE - střeší gourmet restaurace hotelu Villa del Parco oceněná michelinskou hvězdou
CAVALIERI - stylová zahradní restaurace, každý večer s jemnou hudbou (piano) a kuchařskou show u grilu.
BELLAVISTA - restaurace a la carte s výhledem na moře
SARDINIAN - restaurace na terase s výhledem na moře nabízí to nejlepší z regionálních těstovin, masa, zeleniny, sýrů, dezertů a vína.
BRASILIAN - chutné maso na dlouhé jehle je grilované na dřevěném uhlí nebo na roštu, jedná se o restauraci s osvěžující a uvolněnou atmosférou nacházející se v části Oasis.

Ostatní restaurace mohou klienti využít k večeři v rámci polopenze za příplatek (nutná rezervace): Gordon Ramsay, Hell’s Kitchen, Forte Gourmet, Trattoria Italiana, Cantina del Forte.

V resortu je v hlavní sezóně celkem 21 restaurací, které nabízejí speciality kuchyní z celého světa včetně 4 restaurací s možností á la carte, 14 barů a nový Wine Bar/Wine Shop s výběrem špičkových italských a francouzských vín. Kuchaři ocenění michelinskou hvězdou zde připravují italské a typicky sardinské speciality, světově proslavení kuchaři se pravidelně účastní gourmet večerů. Kromě Gordona Ramseyho zde působí Alfons Schuhbeck a Emanuele Scarello.

Restaurace a snack-bary otevřené přes poledne (Oasis, Beachcomber, Pizzeria, Pasta-House, Rocce a Baia delle Palme) nabízejí lehké obědy (za poplatek).

Dress code: přes den se doporučuje casual, na večeři chodí hosté oblečení formálněji (krátké kalhoty nejsou dovoleny vůbec).

Pro děti

Mini klub "Children's Wonderland & Mario's Village" pro děti od 2 do 12 let věku bývá v provozu každý den 9-13 a 14-18h, pro děti do 2 let za hodinový poplatek Nursery.
Mario´s Village - westernové náměstí tvořené 9 zmenšeninami domů kolem fontány.
Všem dětem je k dispozici vodní park a dětský bazén v hotelu Bouganville.
Speciální DĚTSKÁ RESTAURACE zaměřená na nejmenší děti je otevřena v době 12-13h a 18-19h a poskytuje tak široký výběr jídel, že každý malý strávník zde najde něco, co mu chutná. K dipozici sterilizér. (Oběd za poplatek, večeře zahrnuta v polopenzi.)
Všechny aktivity probíhají převážně v italském jazyce.

Sport a animace

Široká nabídka sportů a aktivit - zdarma k dispozici stolní tenis, basketbal, volejbal, aerobic, hřiště na fotbal, fitness, různé každodenní sportovní aktivity a programy.
Za poplatek - vodní sporty na pláži, windsurfing, vodní lyže, potápění, plachtění, půjčovna kol, bowling, jízda na koních, 13 tenisových kurtů (různých povrchů). 27jamkové golfové hřiště Is Molas je vzdáleno 13 km.
V centru zábavy Lesureland jsou pro teenagery i dospělé k dispozici bowling (8 drah), karting, večerní diskotéky. Každý večer je na centrálním náměstí velkolepý zábavný program, je zde otevřeno asi 40 butiků světových módních značek a výrobců šperků.

V nabídce resortu je k dispozici několik akademií - profesionální (nejen) sportovní školy vedené hvězdami světového sportu a top instruktory, nabízející profesionální trénink a zábavu - cyklistika, tenis, basketbal, fotbal ve spolupráci s FC Chelsea, ragby, šachy, plavání, pozemní hokej, box, stolní tenis, go-kart, tanec, škola kouzel.Marvin's Magic Academy
První kouzelnická škola v prázdninovém resortu na světě. Svá kouzla zde během letní sezóny učí hosty jeden z nejznámějších světových iluzionistů, Brit Marvin Berglas.

Chelsea Football Academy
Pro děti mezi 6 a 14 lety. Kurz zahrnuje dva tréninky denně (5 dní v týdnu; pondělí-pátek) - trénink taktiky mužstva, individuální techniky i opravdové zápasy. Součástí kurzu je i tréninková sada - personalizovaný dres a lahev vody, šortky, chránič, ponožky, batůžek. V sezóně probíhají specializované kurzy pro brankáře, útočníky, obránce a záložníky. Poplatek za fotbalovou akademii se hradí na místě. Cena € 365/5denní kurz v termínech do 14.6. a od 1.9.; € 475/5denní kurz v termínech od 15.6. do 31.8. (změna vyhrazena). Možné využít i 1-4 denní kurzy, cena kratších kurzů na vyžádání v CK.

Tennis Star Academy
Třináct tenisových kurtů a instruktoři z první světové desítky. Váš styl hry zlepší tenisti světové úrovně, kteří byli v žebříčku ATP. Opravdové legendy tenisu Vám pomohou zdokonalit techniku a taktinu v naší výjimečné akademii Five Star Tennis Academy.

Swimming Academy
Profesionální škola plavání ve Forte Village zaručuje výuku plavání na té nejvyšší úrovni, a to jak pro začátečníky, tak pro atlety, od prvních temp po perfektní vypilování techniky plavání. Nároční pokročilí plavci mají možnost trénovat v bazénech s nejmodernějšími technologiemi, analyzovat svůj styl z videí natočených pod vodou aj. Ojedinělý zážitek získají plavci ve SWIM TREKKING, úchvatné a odvážné plavání s doprovodem na otevřeném moři.

Bike Academy
Nejnovější modely silničních kol, hybridy a horská kola vám zaručí nezapomenutelné chvíle v sedle. Program zahrnuje jízdy pro všechny stupně zdatnosti a zkušenosti, prohlubování techniky jízdy, výuku tréninku a výživy. Naučíte se, jak správně cyklistiku provozovat, aby vám přinášela co největší potěšení. V sezóně 2016 tuto školu opět vede Tinkoff team, nejsilnější světová sestava (Alberto Contador, Ivan Basso and Pavel Brutt).

Rugby Academy
Kurz je strukturován do několika úrovní (pro dívky a chlapce od 5 do 16 let). Začíná přivítáním, kdy účastníci obdrží set rugby akademie a jsou zvěčněny s anglickými šampiony. Týdenní kurz je zakončený společným grilováním a ceremoniálem, kdy účastníci obdrží medaili a Super Skills Star Certificate. Z důvodu omezené kapacity je nutné nahlásit účast ve Forte Village Rugby Academy již při rezervaci.

Konkrétní programy se mohou v průběhu sezóny měnit či upravovat dle momentální situace.
V celém resortu platí striktní zákaz pohybu na kolečkových bruslích, či skateboardech.
Všechny aktivity probíhají převážně v italském jazyce.

Wellness & beauty

Wellness centrum ACQUAFORTE SPA s certifikátem Leading Spa of the World je jedinečný komplex s bazény s mořskou vodou, každý pro jinou terapii, zasazený do tropické zahrady. Nabízí nepřeberné množství relaxačních a masážních programů, saunu, turecké lázně, tělocvičnu, osobního trenéra, fyzioterapii, poradenství, detoxikační a omlazovací kúry a programy zaměřené na zeštíhlení, centrum krásy (vše za poplatek).

Další služby

Pláž

Písečná pláž s bílým pískem přímo u komplexu, lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Důležité

U pokojů typologie Suite tohoto hotelu platí jiné platební a storno podmínky než jsou uvedeny ve VSP CK: doplatek zájezdu je splatný již 65 dní před začátkem pobytu; storno poplatek 25% ihned po podpisu smlouvy, 64-33 dní před nástupem 50%, 32-18 dní 75%, 17-11 dní 90% a 10 dní před nástupem a později 100%.
Pro ostatní typologie platí jiné storno podmínky než jsou uvedeny ve VSP CK: 10% storno poplatek je aplikován již od 64.dne před nástupem, 30% od 45.dne, 90% od 17.dne a 100% od 10.dne před nástupem.

Bezpečnostní opatření zavedená v souvislosti s pandemii COVID-19:
- testování a zdravotní prohlídka klientů při příjezdu ve vyhrazené části resortu
- dezinfekce všech zavazadel před vstupem do resortu
- veškeré prostory a služby budou přístupné pouze hotelovým hostům a vstup bude umožněn pouze pod lékařským dohledem
- k dispozici 24/7 tým odborníků zajišťující testování za účelem ověření zdravotního stavu, kontrolu a dodržování všech opatření v souladu požadavky na ochranu zdraví
- denní sanitace všech společných prostor, povrchů a zařízení nejmodernějšími certifikovanými prostředky
- důkladná dezinfekce hotelových pokojů
- dezinfekční stanice s gelem k dispozici v celém resortu
- dodržování bezpečné vzdálenosti na pláži a u bazénů
- dezinfekce lehátek a slunečníků
- sportovní a zábavné programy organizovány zejména ve venkovních prostorách
- rozdělení miniklubů do menších skupin (činnosti budou probíhat v několika oblastech, zejména pod širým nebem)
- školení zaměstnanců o všech preventivních a ochranných opatřeních
- pravidelné testování celého personálu

Příplatky

Pobyt s dítětem do 2 let na vyžádání.

Poplatky na místě

Pobytová taxa € 3/ os./ den. Taxu neplatí děti do 11 let.

Speciální nabídky

SLEVY FIRST MINUTE JSOU JIŽ APLIKOVÁNY V CENÁCH ZÁJEZDU:

15 % z ceny ubytování do 31.7.2020 v období 27.6.-31.7. a 22.8.-1.11.2020

SLEVY FM NELZE SČÍTAT S JINÝMI SLEVAMI.

Na vyžádání:
SVATEBNÍ CESTA - 1 láhev šumivého vína a košík ovoce při příjezdu; 1 jídlo á la carte, 1 jídlo jako pozornost v některé z Gourmet restaurací / os. / pobyt; neomezený vstup do Acquaforte Spa. Tuto nabídku lze kombinovat s FM slevou.

AKCE REPEATERS - stálí klienti Forte Village (platí pro pobyty od roku 2017) při minimálním pobytu 7 nocí, obdrží na hotelovou kartu kredit €200 pro zakoupení jídla, nebo volnočasových aktivit

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s polopenzí, služby delegáta (od 31. 5. do 1. 10. 2020)

Vybavení hotelu

Dětský bazén WiFi v lobby Restaurace v objektu(á la carte) Posilovna Sauna Hotel přímo u pláže Klimatizace Bar(y) Konferenční místnost Pokojová služba Služby prádelny Půjčovna kol Parkoviště Dětský klub Dětské hřiště Venkovní bazén(y) Lehátka u bazénu Slunečníky u bazénu Aqua aerobik Terasa na opalování Masáže Potápění Stolní tenis Aerobik Plážový volejbal Bowling Tenis Skluzavky a tobogány Plážová dovolená Rodinná dovolená Služby delegáta Noční klub Vodní sporty

Vybavení pokoje

Bezbariérové pokoje Koupelna Fén Telefon s přímým vytáčením Satelit/kabelová TV Minibar Trezor Balkón/Terasa Sprchový kout nebo vana

Termíny a ceny

Recenze

Mapa