800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LI SUARI

  • Nejkrásnější pláže v dosahu
  • Menší komplex
  • K dispozici venkovní bazén

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Hotel Li Suari se nachází na východním pobřeží Sardinie u městečka San Teodoro, v části zvané Punta Isuledda. Oblast San Teodoro je jedna nejpůvabnějších ale i nejzábavnějších částí východního pobřeží Sardinie. Hotel leží 250 metrů od krásné písečné pláže "Cala d´Ambra" a 600 metrů od vyhlášené veřejné pláže "Isuledda" a 1200 m od centra města. San Teodoro se díky své klidné poloze, přírodním krásám a jedinečnosti svého pobřeží stalo perlou severovýchodního pobřeží Sardinie. Příroda je zde zastoupena typickým středozemním porostem (tzv. "macchia mediterranea", kvetoucími bylinnými keři, které provoní celé okolí), na pobřeží se zde střídají větrem a mořem ošlehané útesy s nádhernými bílými písečnými plážemi, které jsou omývané průzračným mořem hrajícím azurovými barvami.

Charakteristika

Příjemný hotel v přízemních vilkách v blízkosti centra městečka San Teodoro vhodný jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi. Bungalovy jsou umístěny do velké květinové zahrady.

Vybavení

Součástí hotelu je restaurace, bar, bazén se soláriem, tenisový kurt, polyfunkční hřiště, hřiště na fotbálek, malé masérské centrum, čítárna, zahrada a vnější nehlídané parkoviště. Wi-fi připojení k internetu je zdarma ve společných prostorách. V přilehlé residenci Liscia Eldi se nachází minimarket, boutique, novinový a tabákový stánek, ale také lékař (v ordinačních hodinách). V hotelu lze platit kreditními kartami.

Ubytování

Všech 90 pokojů se nachází v přízemí a má individuální vstup do zahrady. Pokoje jsou zařízeny v typickém sardinském stylu v barvách slunce a pláže, jsou vybaveny minibarem, TV SAT, telefonem, trezorem, klimatizací a mají zastřešenou verandu se stolkem a židlemi. V koupelnách jsou sprchové kouty a fén. Pokoje jsou max. dvoulůžkové se dvěma přistýlkami ve formě palandy, některé pokoje jsou vhodné pro hendikepované klienty. Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání - dle aktuální kapacity hotelu. Check-in od 14:00, check-out do 10:00.

Stravování

Stravování formou all inclusive zahrnuje: plnou penzi formou bufetu včetně nápojů (místní rozlévané víno, čepované pivo, víno, voda - pouze k obědu a k večeři), nealko nápoje čepované z post mixu během celého dne, prodloužená snídaně do 11:30 na baru, kde je rovněž možné dát si lehký snack mezi 17:00 a 18:00 hod. Bezlepkové potraviny: běžně chléb, krekry a chlebové tyčinky, těstoviny, muffiny a další dezerty (nutnost nahlásit při rezervaci v CK). All inclusive začíná od 11:00 hod. do 23:00 hod. Espresso, capuccino a nápoje v lahvích jsou vždy za poplatek. Hard All inclusive za příplatek zahrnuje navíc: místní víno, pivo a místní italské lihoviny - mirto, limoncello, apod., long drinks, americká káva a čaj, kopečková zmrzlina. Hard all inclusive je možné využívat v době od 11:00 do 23:00 hod. Příplatek za hard all inclusive se platí vždy za všechny osoby v pokoji vč. dětí od 2 let.

Pro děti

Dětem ve věku 3-12 let se věnuje profesionální personál v Tarta Clubu, teenagerům od 12 do 18 let je k dispozici Jek Club.

Sport a animace

K dispozici je hostům bazén se sladkou vodou. Hotel nabízí denní animace jak v areálu hotelu, tak na pláži. Organizují se sportovní turnaje, hry, skupinové lekce tance, pilates, yogy, a další. Večer se v otevřeném divadle konají různá představení. Ze sportovní nabídky je k dispozici hřiště na fotbálek, tenisový kurt. Externí služby za poplatek: potápěčské centrum v San Teodoru, golf Puntaldia 9 jamek vzdálen cca 10 km, jízdy na koni v blízkosti. Půjčovna aut, skútrů a jízdních kol. Zvířata nejsou povolena.

Wellness & beauty

Malé masérské centrum.

Další služby

Ve stanovených intervalech je možná doprava do centra San Teodoro - za poplatek.

Pláž

Krásná písečná pláž "Cala d´Ambra" se nachází cca 250 metrů od hotelu. Moře zde má kamenité dno, proto se doporučuje obuv do vody. Hosté zde mají zdarma k dispozici 2 lehátka a 1 slunečník / pokoj (od druhé řady dále, 1. řada za poplatek). Plážové osušky jsou za poplatek. V pohodlné pěší vzdálenosti 600 metrů od hotelu se nachází vyhlášená veřejná pláž "Isuledda", kde má moře písčité dno a která je vhodná i pro malé děti. Z hotelu se hosté mohou lodí svézt na blízkou dlouhou pláž "La Cinta", která se nachází přímo ve městečku San Teodoro (loď vyplouvá v předem stanovených intervalech a za poplatek).

Poplatky na místě

Dětská postýlka - €10/noc (na vyžádání při rezervaci).

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 35 km
Nákupní možnosti: 800 m

Počasí

Sardínie

26°C Jasno