800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PORTO CORALLO

Tato část Sardinie je typická svým klidem a také příznivým klimatem od časného jara do pozdního podzimu. Doporučujeme zejména pro individuální dovolenou.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Prázdninová vesnička obklopená zelení se nachází na velmi klidném místě. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou vzdáleny cca 300 m. Na letiště je to cca 70 km.

Pláž

Veřejná písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře leží cca 300–900 m od hotelu. Je zde bar, sprchy, lehátka a slunečníky (vše za poplatek).

Studia

Prakticky zařízená studia (přenosná klimatizace za příplatek, nutná rezervace při nákupu zájezdu) mají koupelnu se sprchou a WC, kuchyňský koutek s minilednicí, SAT-TV (za poplatek) a balkon nebo terasu. Možné ubytování v apartmánech, které mají stejné vybavení jako studia, jsou ale prostornější a navíc mohou mít až několik ložnici. Na vyžádání možné zajistit dětskou postýlku za poplatek (cca 50 EUR/týden). Po příjezdu se skládá vratná kauce cca 150 EUR/studio/apartmán. Za příplatek je povlečení cca 22 EUR/osoba.

Stravování

Bez stravování.

www.villaggioportocorallo.com

 

Poznámky

UPOZORNĚNÍ: V době přípravy katalogu nebyla v letovisku Porto Corallo vybírána povinná pobytová taxa. Upozorňujeme však, že tato taxa může být místní autoritou zavedena během sezóny. Přibližná výše této taxy je v jiných letoviscích cca 1–2,5 EUR/osoba/den a je splatná na místě.

Popis

Areál, vhodný pro nenáročné klienty, se skládá ze studií a apartmánů. Recepce (otevřena v určité hodiny), 2 restaurace, 2 bary, kavárna, obchůdky a minimarket, bazén – provozuje soukromá společnost za poplatek (lehátka a slunečníky jsou zdarma při používání bazénu).

Internet

Wi-Fi připojení na recepci za poplatek.

Sport a zábava

Za poplatek animační programy, minigolf, fitness, plážový volejbal a tenis s osvětlením. „Corallo Club card“ (17. 5.–6. 6. a 5.9.-11.10.) – speciální slevy na lehátka a slunečníky na pláži, v ceně je zahrnuto užívání šlapadel a kánoí (v určené hodiny a podle kapacity).

Vzdálenosti od hotelu

Letiště: 70 km
Nákupní možnosti: 300 m

Počasí

Sardínie

21°C Jasno