800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyREZIDENCE ALTURA

  • Animační programy pro děti i dospělé
  • Bohatá nabídka sportovních aktivit
  • Krásná pláž v blízkosti komplexu

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Club Altura se nachází v jižní části Sardinie u dlouhé, písečné pláže Simius, známé především pro bílý jemný písek a smaragdově průzračné moře. Komplex je obklopen vzrostlou, rozkvetlou zahradou, 800m od centra městečka Villasimius s řadou obchodů, restaurací a nočním životem.

Středisko

Villasimius

Vybavení areálu

Centrální část, kde jsou soustředěny veškeré služby - bar, restaurace/pizzerie, bazén s části pro děti vybavený lehátky a slunečníky, supermarket, internet point u recepce za poplatek, parkoviště přímo u hotelu.

Vybavení hotelu

Centrální část, kde jsou soustředěny veškeré služby - recepce, společenská místnost s TV, bar, restaurace; lehátky a slunečníky vybavený bazén se sladkou vodou a s částí pro děti (není zde brouzdaliště), supermarket, nehlídané parkoviště. Wi-Fi: internet point u recepce - €2/30 min; €3/h; €5/2h. Jedná se o jednorázové použití, tudíž je třeba vyčerpat celý časový úsek. Zvířata nejsou akceptována.

Pokoje

Pokoje jsou zařízené v sardském stylu, mají klimatizaci, SAT TV, telefon. Classic: dvoulůžkové pokoje v hlavní budově (některé nemají terasu ani balkon). Family Bungalow: prostornější pokoje v hotelové zahradě, veranda s posezením. Pokoje u bazénu jsou nejblíže animacím a všem službám. Jedná o rušnější část hotelu. 6 pokojů v depandanci, která je vzdálená 50 m od recepce.

Stravování

Plná penze formou bufetu včetně nápojů k jídlu (0,5 minerální vody a 0,25 l vína), 1x za týden typická sardinská večeře. Bezlepková dieta na vyžádání.

Sport a zábava

V rámci klubové karty (v ceně): bazén pro dospělé a děti, víceúčelové hřiště, kánoe, posilovna, spinning, plážový volejbal a plážový tenis, stolní tenis, kolektivní kurzy tenisu, potápění, aqua dance, kolektivní windsurfing, mini klub pro děti (4-12 let) a junior klub pro děti (12-18 let). Animační programy v italštině.

Pláž

Komplex se nachází asi 150 m od krásné, široké pláže s bílým, jemným pískem. Plážový servis - 1 slunečník a 2 lehátka na pokoj zdarma. 1 řada za příplatek/ k platbě na místě. Plážové osušky za poplatek.

Upozornění

POBYTOVÁ TAXA Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-2/den/osoba). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 800 m
Nákupní možnosti: 800 m

Počasí

Sardínie

20°C Jasno

×