800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyREZIDENCE ALTURA

  • Animační programy pro děti i dospělé
  • Bohatá nabídka sportovních aktivit
  • Krásná pláž v blízkosti komplexu

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Náš názor

Hotelový resort v krásné zahradě leží v jedné z nejvyhledávanějších oblastí ostrova. Skvělá lokalita vybízí k poznávání zátok s průzračně čistou vodou i přírodních krás nedalekého ostrova Cavoli. Prostorné pokoje jsou vhodné především pro rodiny s dětmi. Doporučujeme pro strávení odpočinkové dovolené i jako výchozí bod pro výlety po ostrově.

Poloha

hotel se nachází na jižním pobřeží ostrova v městečku Villasimus, cca 150 metrů od dlouhé pláže Simius s jemným bílým pískem. Centrum města s obchody, restauracemi a bary je vzdáleno cca 800 metrů, letiště Cagliari cca 60 km.

Vybavení

resort nabízí ubytování v 67 pokojích umístěných v bungalovech posazených v zahradě (hlavní část) a 6 pokojů ve vedlejší budově. Má recepci, restauraci, bar, sladkovodní bazén s vyhrazenou částí pro děti, televizní místnost, solárium, víceúčelový kurt, v blízkosti hotelu je možnost využít vodního lyžování či jízdy na koni. Hotel zajišťuje denní a večerní zábavní programy pro dospělé i pro děti. Plážový servis je vyhrazen pro každý pokoj (1 slunečník, 2 lehátka) - místo v 1. řadě za poplatek a na vyžádání na místě.

Ubytování

2lůžkové vkusně zařízené pokoje s možností 1 přistýlky v typicky sardinském stylu, mají verandu, klimatizaci, SAT/TV, telefon. Možnost rodinných pokojů za příplatek.

Strava

plná penze plus - formou bufetu (snídaně, oběd, večeře), nápoje k jídlu (voda a víno). 1x týdně typická večeře s tradičními pokrmy.

Pro děti

dětský bazén, dětský klub (3-11 let), junior klub (12-17 let).

Služby za poplatek

plážové osušky, půjčovna aut, motorek a kol, vodní sporty, jízda na koni, nabídka výletů.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 800 m
Nákupní možnosti: 800 m

Počasí

Sardínie

13°C Jasno