800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyCAMPING VILLAGE PINO MARE

Pěkný prázdninový komplex s komfortními mobilními domy. Pro celou rodinu, přímo na pláži.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

Velký bazénový komplex se skluzavkami. Ideální pro celou rodinu, přímo na široké písčité pláži.

Poloha

v městské části Lignano Riviera, u ústí řeky Tagliamento. Centrum cca 2 km. Restaurace, bary a obchody cca 100 m.

Pláž

přímo na dlouhé, místy ož 90 m široké písečné pláži s pozvolným vstupem do moře. 2 lehátková křesla a 1 slunečník na mobilní dům zdarma. 2 bary na pláži

Vybavení

recepce, restaurace, bar s terasou, minimarket, bankomat, pračka za poplatek. Velký bazénový komplex (povinnost nosit koupací čepice) s vířivkou a skluzavkou. Terasa s lehátkovými křesly a slunečníky. Od 13:00-15:00 h. polední klid v celém objektu.

Ubytování

třípokojové mobilní domy (F6F): cca 55 m2, cca 200-400 m od pláže. Apartmány jsou vybaveny klimatizací (10 hodin denně zdarma), sat. TV, kuchyňkou s mikrovlnnou troubou, vařičem, chladničkou, jídelním koutem, sprchou, WC a terasou. Obývací ložnice s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 1 dvoulůžkový pokoj, 1 pokoj se dvěmi lůžky. 2 koupelny s hydromasážní sprchou a WC. Čtyřpokojové mobilní domy (F6G): cca 60 m2, stejné vybavení jako F6F, navíc trezor a myčka nádobí. Obývací ložnice s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 1 dvoulůžkový pokoj, 1 pokoj se dvěmi lůžky a 1 pokoj s palandou. 2 koupelny s hydromasážní sprchou a WC. Třípokojové mobilní domy (F6H): cca 54 m2, blíž k pláži (cca 200 m - většina až 350 m), stejné vybavení jako F6F, bez mikrovlnné trouby. Obývací ložnice s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 1 dvoulůžkový pokoj, 1 pokoj se dvěmi lůžky. 2 koupelny se sprchou a WC.

Stravování

bez stravy.

Sport/aktivity

zdarma: fitness, aqua aerobic, plážový volejbal, stolní tenis. Za poplatek: tenis, plážový tenis a malé fotbalové hřiště.

Internet

WiFi v celé vesničce zdarma.

Wellness

zdarma: vířivka v bazénu. Za poplatek: jacuzzi (z roku 2015).

Děti

dětský bazén, bazén se skluzavkami, dětské hřiště. Miniklub pro děti 4-12 let a juniorklub pro děti od 12 let. Dětská postýlka cca 7 €/noc (rezervace v CK).

Další výhody

karta výhod Europe Card: sleva od 10% v různých obchodech, restauracích v Lignano, Bibione a jeho okolí a sleva na služby v termálním centru. Pozvánka na ochutnávku vína v Bibione s typickými místním občerstvením.

Info

parkování: 1 parkovací místo/mobilní dům zdarma; domácí zvíře: malé do 5 kg, cca 5 €/den; cena ubytování zahrnuje: elektřinu, vodu, plyn, ložní prádlo; vzít s sebou: ručníky a utěrky; na místě se platí: kauce cca 100 €. Mladší 25 let kauce cca 300 €. Závěrečný úklid cca 52 €/mobilní dům. Lázeňská taxa; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci, 3.6.-8.9. pátek, sobota/7 nocí; začátek/konec nájmu: 17/10 h.

Cena zájezdu zahrnuje

ubytování s uvedeným typem stravování, služby SOS linky s česky hovořícími operátory CK, zákonné pojištění CK.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2 km
Nákupní možnosti: 100 m
×