800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyCAMPING VILLAGE PINO MARE

Pěkný prázdninový komplex s komfortními mobilními domy. Pro celou rodinu, přímo na pláži.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis hotelu

Pěkný prázdninový komplex s komfortními mobilními domy v městské části Lignano Riviera. Ideální pro celou rodinu, přímo na písčité pláži. Bohatá nabídka sportovního vyžití.

Poloha

v městské části Lignano Riviera, u ústí řeky Tagliamento. Centrum cca 2 km. Restaurace, bary a nákupní možnosti cca 100 m.

Pláž

přímo na dlouhé a široké písečné pláži s pozvolným vstupem do moře. 2 lehátková křesla a 1 slunečník na mobilní dům v ceně. Bar na pláži.

Vybavení

recepce, restaurace, bar s terasou, supermarket, bankomat, pračka za poplatek. Velký bazénový komplex (povinnost nosit koupací čepice) s vířivkou a skluzavkou. Terasa s lehátkovými křesly a slunečníky. Od 13:00-15:00 h. polední klid v celém objektu.

Ubytování

nové, moderně zařízené mobilní domy v blízkosti pláže. Všechny disponují obývací ložnicí s rozkládací pohovkou, kuchyňským koutem (plynový nebo elektrický sporák, mikrovlnná trouba, chladnička), jídelním koutem, sat. TV, klimatizací (10 h. denně v ceně). 2 koupelny s hydromasážní sprchou a WC. Terasa. Třípokojové mobilní domy (F6F): max. 6 osob (6. osoba musí být dítě nebo mladistvý), cca 55 m2. 1 dvoulůžkový pokoj. 1 pokoj se 2 samostatnými lůžky. Čtyřpokojové mobilní domy (F6G): max. 6 osob (6. osoba musí být dítě nebo mladistvý), cca 60 m2. 1 dvoulůžkový pokoj. 1 pokoj se 2 samostatnými lůžky. 1 pokoj s patrovou postelí. Třípokojové mobilní domy (F6H): max. 6 osob (6. osoba musí být dítě nebo mladistvý), cca 300-400 m od pláže, 1 dvoulůžkový pokoj, 1 pokoj se 2 samostatnými lůžky, cca 54 m2, bez mikrovlnné trouby a hydromasážní sprchy.

Stravování

bez stravy.

Internet

WiFi zdarma.

Sport/aktivity

fitness, aqua aerobic, plážový volejbal, stolní tenis. Za poplatek: tenis, plážový tenis a malé fotbalové hřiště.

Děti

dětský bazén, bazén se skluzavkami, dětské hřiště. Miniklub pro děti 4-12 let a juniorklub pro děti od 12 let. Dětská postýlka: cca 5 €/noc. Rezervace v CK.

Info

parkování: 1 parkovací místo/mobilní dům v ceně. Domácí zvíře: malé do 5 kg, cca 5 €/den. Cena ubytování zahrnuje: elektřinu, vodu, plyn, ložní prádlo. Vzít s sebou: ručníky a utěrky. Na místě se platí: kauce cca 100 €. Mladší 25 let kauce cca 300 €. Závěrečný úklid cca 50 €/mobilní dům. Lázeňská taxa. Příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci, 13. 6.–4. 9. pátek, sobota/7 nocí. Začátek/konec nájmu: 17/10 h.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2 km
Nákupní možnosti: 100 m

Podobné hotely v této lokalitě

REZIDENCE VERDE

REZIDENCE VERDE

Itálie, Severní Itálie, Lignano

Cena od: 573 Kč

Pro skupinu:

APARTMÁNY SUNBEACH

APARTMÁNY SUNBEACH

Itálie, Severní Itálie, Lignano

Cena od: 859 Kč

Pro skupinu:

RESIDENCE PUERTO DEL SOL
9,5

RESIDENCE PUERTO DEL SOL

Itálie, Severní Itálie, Lignano

Cena od: 1 026 Kč

Pro skupinu:

VILLA GARDEN

VILLA GARDEN

Itálie, Severní Itálie, Lignano

Cena od: 1 390 Kč

Pro skupinu: