800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL OLIMPO

  • Vzdálenost od pláže je 200 m
  • V blízkosti centra

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

V části Lignano Sabbiadoro se nachází rezidence, která se skládá ze tří na sebe navazujících různých čtyřpatrových budov. Příjemnou procházkou po promenádě se dostanete na pláž vzdálenou 400 m centrum letoviska je vzdáleno 300 m.

Ubytování

V rezidenci je výtah, apartmány jsou standardně zařízeny mají SAT/TV, krytý balkon a klimatizací (u některých za poplatek), parkovací stání.
Studia pro 3 osoby (ST3) - jedna místnost se třemi lůžky (mohou být i rozkládací, vysouvací nebo vyklápěcí), kuchyňský kout, příslušenství, balkon a klimatizace.
Studia pro 4 osoby (ST4) - jedna místnost se čtyřmi lůžky (mohou být i rozkládací, vysouvací nebo vyklápěcí), kuchyňský kout, příslušenství, balkon.
Apartmány pro 4 osoby (AP1/4) - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice se 2 lůžky, příslušenství, balkon a klimatizace.
Apartmány pro 5 osob (AP1/5) - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice se 2 lůžky, 1 rozkládací lůžko v ložnici nebo kuchyni, příslušenství, balkon.
Apartmán pro 7 osob (AP2/7) - dvoupodlažní apartmán nižší patro - ložnice s manželským lůžkem, ložnice se třemi lůžky, příslušenství, terasa. Vyšší patro - obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, menší odkládací místnost, velká solární terasa.
Kotviště v „Marina Punta Faro“ na vyžádání (10x3,5 m).

Strava

vlastní.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 300 m

Podobné hotely v této lokalitě

APARTMÁNY SUNBEACH

APARTMÁNY SUNBEACH

Itálie, Severní Itálie, Lignano

Cena od: 1 146 Kč

Pro skupinu:

RESIDENCE PUERTO DEL SOL
9,5

RESIDENCE PUERTO DEL SOL

Itálie, Severní Itálie, Lignano

Cena od: 1 283 Kč

Pro skupinu:

REZIDENCE ALTHEA

REZIDENCE ALTHEA

Itálie, Severní Itálie, Lignano

Cena od: 1 490 Kč

Pro skupinu:

HOTEL CRISTALLO

HOTEL CRISTALLO

Itálie, Severní Itálie, Lignano

Cena od: 1 990 Kč

Pro skupinu: