800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ARATHENA ROCKS

  • Rodinný hotel se nachází na skalnatém sopečném pobřeží
  • Přístup do moře zajišťují dřevěná mola

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Arathena Rocks je rodinný hotel, který se nachází na skalnatém sopečném pobřeží ve velmi klidné rezidenční čtvrti Schiso města Giardini Naxos, které bylo první řeckou kolonií na Sicílii. Hotel je vzdálený 1 km od centra města.

Středisko

Giardini Naxos

Vybavení

Na hotelové terase se středomořskou vegetací, na pobřeží Jónského moře, je venkovní bazén s mořskou vodou, slunečníky a lehátka u bazénu jsou zdarma. WIFI ve společenské místnosti je zdarma, recepce, úschovna zavazadel, bar, a la carte restaurace.

Sport a zábava

Ve středisku možnost zapůjčení lodí a motorových člunů (za poplatek).

Ubytování

Pokoje jsou vybaveny nábytkem ve středomořském stylu a keramikou z Caltagirone. Dále mají klimatizaci (15.6.-15.9.), TV a koupelnu ( se sprchou nebo vanou), balkon nebo francouzské okno. Některé pokoje mají výhled na Etnu nebo město Taormina, pokoje s výhledem na moře jsou za příplatek.

Stravování

Kontinentální snídaně, která zahrnuje sladká i slaná jídla je podávána na venkovní terase - bufetovou formou. Večere jsou servírované v hotelové restauraci Bellavista (pouze předkrmy jsou podávané bufetovou formou).

Pláž

Hotel se nachází přímo nad mořem, přístup do moře zajišťují dřevěná mola. Vhodnější pro plavce. Nádherně čistá voda.

Upozornění

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Počasí

Sicílie

22°C Jasno

×