800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ANDREANERI

  • Příjemný hotel obklopený středomořskou vegetací
  • Vzdálenost od písečné pláže je 250 m

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Tento příjemný hotel, obklopený typickou středomořskou vegetací, se nachází v klidné části letoviska Marina di Pietrasanta.

Středisko

Marina di Pietrasanta

Vybavení

Recepce, restaurace s typickou toskánskou kuchyní, terasa, parkoviště, WIFI zdarma.

Sport a zábava

Vodní sporty na pláži, zajímavá nabídka výletů po okolí, možnost návštěvy toskánských metropolí Florencie, Luccy, Pisy a dalších.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek jsou pěkně zařízeny a vybaveny vlastním příslušenstvím, fénem, trezorem, telefonem, klimatizací a balkonem. K dispozici jsou také pokoje Spiaggia, které mají navíc v ceně plážový servis.

Stravování

Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení polopenze - večeře servírované výběrem z menu ze 3 typů o 3 chodech, bufet předkrmů a salátů.

Pláž

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 250 metrů od hotelu, plážový servis za zvýhodněnou cenu (bližší informace na místě).

Upozornění

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Počasí

Toskánsko

12°C Jasno

×