800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SAMSARA CLIFF RESORT

  • Přímo u pláže

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel s velkou tropickou zahradou se nachází na západní straně negrilského útesu s panoramatickým výhledem na moře ve vzdálenosti 90min. od letiště. V blízkosti hotelu se nachází obchody, restaurace a zábavní možnosti. Klienti mohou využívat služeb 5minut vzdáleného sesterského hotelu Legends Beach, kam jezdí zdarma dvakrát denně hotelový autobus.

Středisko

Negril

Vybavení

Recepce, bazén, jacuzzi, restaurace, bar, terasa s lehátky, wifi, směnárna, internetový koutek, herna, obchod se suvenýry

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje v hotelové části jsou zařízené dřevěným nábytkem, mají koupelnu s příslušenstvím, kabelovou TV, telefon, klimatizaci nebo stropní ventilátor, balkon nebo terasu. Wifi za poplatek.

Stravování

Bufetové snídaně. Možnost zakoupení all inclusive (plná penze formou bufetu, místní nealkoholické a alkoholické nápoje od 10 do 22hodin.).

Sport a zábava

Tenisový kurt (vybavení k dispozici zdarma), stolní tenis, biliár, hotel pořádá několikrát týdně tématické zábavní večery. V rámci all inclusive úvodní lekce potápění v bazénu. Za poplatek lázeňské centrum, potápěčské PADI centrum, v blízkosti hotelu vodní sporty, 18ti jamkové golfové hřiště Negril Hills Golf Club (cca 15minut od hotelu).

Pláž

Přístup do moře ze skalnatého útesu po schůdkách nebo žebříku. Klienti mohou využívat písečnou pláž sesterského hotelu Legends Beach.

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 1 h 30 min.

Počasí

Negril

26°C Skoro jasno

×