800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL VOYAGER BEACH RESORT

Hotel organizovaný ve stylu námořní lodi je situován asi 10 km severně od Mombasy a 23 km od letiště na korálovém útesu přímo nad mořem. Transfer z letiště do hotelu trvá asi 40 minut.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel organizovaný ve stylu námořní lodi je situován asi 10 km severně od Mombasy a 23 km od letiště na korálovém útesu přímo nad mořem. Transfer z letiště do hotelu trvá asi 40 minut.

Informace k cenám

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme na webu CK Čedok nebo v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko

Severní pobřeží - pláž Nyali

Vybavení hotelu

Dvou a třípatrové pavilony hotelu leží v palmové zahradě. Hotel má tři restaurace, čtyři bary včetně baru u bazénu, tři bazény, dětský bazének, vířivku, kadeřníka, tělocvičnu, pasáž s obchody, internetový koutek dva tenisové kurty, volejbalové hříště, stolní tenis. Lehátka na travnatých plochách v hotelové zahradě a u bazénu, WI-FI zdarma.

Pokoje

Nově vybavené dvoulůžkové pokoje třídy superior s vlastním příslušenstvím a s možností přistýlky mají balkon nebo terasu s převažujícím výhledem do zahrady. K vybavení pokoje patří pokojový trezor (za poplatek), klimatizace, TV a kávovar.

Stravování

Služby v rozsahu all inclusive zahrnující plnou penzi s nápoji místní výroby, tenis, volejbal, nemotorizované vodní sporty.

Sport a zábava

Vodní sporty na pláži (čluny, potápěčské centrum, windsurfing), tenis, fitness, kulečník. Blízko hotelu je 18-jamkové golfové hříště. Zábavní večery v hotelu. Noční podniky v Mombase.

Pláž

Písčitá pláž s mírnou svažitostí dna přímo před hotelem. Koupání oceánského typu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 10 km
vzdálenost od Letiště: 23 km
Doba transferu z letiště: 40 min.

Počasí

Casuarina - Malindi

30°C Polojasno

Kimbala

30°C Převážně oblačno

×