800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL JACARANDA BEACH

  • Hotel se nachází přímo u písečné pláže
  • Lehátka zdarma a plážový bar

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Tento moderní a rozlehlý komplex se nachází osamoceně na krásné bilé pláži s tropickou zahradou, pouze 6 km od letoviska Watamu, 25 km od města Malindi. Transfer z letiště cca 2,5 hod.

Ubytování

Hotel se skládá z několika budov v zahradě se standardními pokoji (většina s výhledem na moře) a z vilek v první linii přímo u pláže. Velké a prostorné pokoje lze využít jako rodinné pokoje. Koupelna(sprcha)/WC, vysoušeč vlasů (na požádání), moskytiéra nad postelí, klimatizace, adaptér, trezor (za příplatek). Vilky na pláži mají navíc minibar. Suity (max. obsazení 4 + 2) mají 2 ložnice s vlastní koupelnou, SAT/TV, minibar, telefon, přímý vstup na pláž.

Vybavení

Recepce s SAT/TV, hlavní restaurace s italskou a smíšenou kuchyní, bar u bazénu, na pláži, gril-bar, 2 velké bazény, jacuzzi, knihovnička, směnárna, obchůdky, stolní hry, karty, šachy, plážový volejbal, tenis, stolní tenis, biliár, kuželky, šipky, konferenční místnost, lékařská služba, animační programy v hotelu, diskotéka, živá vystoupení. Dětská část bazénu. Služby za poplatek: Pokojový servis, trezor, minibar, restaurace La Terrase s mořskými plody, prádelna, shuttle mezi hotelem a jinými letovisky, masáže, půjčení kánoí, půjčovna jízdních kol, noční osvětlení při tenise, potapěčské centrum, kurzy golfu, jízda na koni, výlety pořádané hotelem.

1
1
1

Stravování

All inclusive: Snídaně, obědy a večeře, nealkoholické nápoje, bílé i červené víno, pivo, vše podáváné v hlavní restauraci k jídlu; bar s džusy, nealkoholickými nápoji a ledovým čajem; v době podávání čaje zdarma keňský čaj a káva se zákuskem, nealkoholické nápoje mezi 19.00–20.00 hod., uvítací přípitek, zábava a představení, plážový volejbal, bazény, tenis, stolní tenis, biliár, šipky, petangue, návštěva TV místnosti s DVD přehrávačem, knihovnička, deskové hry, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži, plážové osušky za vratnou zálohu.

Pláž

Přímo u písčité pláže.

Náš názor

Rozmanitý komplex pro všechny klienty bez rozdílu věku. Nedoporučujeme handicapovaným a klientům s pohybovými obtížemi.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 7 km
vzdálenost od Letiště: 125 km

Počasí

Casuarina - Malindi

23°C Skoro jasno

Kimbala

24°C Skoro jasno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL SEVEN ISLANDS RESORT

HOTEL SEVEN ISLANDS RESORT

Keňa, Pobřeží, pláž Watamu

Cena od: 28 990 Kč

Pro skupinu:

×