Rakousko - Wellness a lázeňské pobyty

Nejpopulárnější zájezdy

Načítám...

Nejvýhodnější nabídky

Načítám...

Zájezdy s All Inclusive

Načítám...

Lázeňské a wellness pobyty v Rakousku poskytují dokonalé wellness služby, léčivé termální prameny s vysokým obsahem minerálů, které pomáhají od řady zdravotních neduhů, ubytování ve vyhlášených wellness hotelových komplexech i perfektní zázemí v malebné krajině.

Ponořte se do teplých termálních pramenů rakouských lázní a nechte odplavit stres i negativní myšlenky. Lázně v Rakousku vám poskytnou odpočinek, relaxaci i pohodu v krásném prostředí. Dopřejte si luxusní lázeňský či wellness pobyt v lázních v Rakousku!

Tipy na termální lázně v Rakousku

  • Bohatými oblastmi na termální lázně v Rakousku je např. Salcbursko, které se mimo jiné pyšní známými lázněmi Gastein, jež napájí celkem sedmnáct horkých pramenů. Můžete si zde dopřát relaxaci v klasických termálních bazénech, při masážích, bahenních zábalech i dalších procedurách vhodných k léčbě onemocnění pohybového ústrojí. Dovolenou v lázních Gastein je navíc možné spojit s lyžováním.
  • Z lázní v Rakousku vám dále doporučujeme např. menší lázeňské město Bad Leonfelden v Horních Rakousích, které se nachází přímo u hranic s Českou republikou, takže je velmi dobře dostupné. Rakouské lázně Bad Leonfelden nabízejí nejlepší lázeňskou péči i relaxační wellness pobyty.
  • Dalšími známými termálními lázněmi v těsné blízkosti českých hranic jsou Therme Laa v Dolním Rakousku, jež poskytují komplexní nabídku lázeňských a relaxačních služeb v moderním komplexu.
  • Velmi oblíbené jsou také lázně Bad Kleinkirchheim v Korutanech, které umožňují kombinaci relaxační a lyžařské dovolené. Zdejší lázně napájí termální voda bohatá na radon. V Bad Kleinkirchheim můžete relaxovat hned ve dvou lázeňských komplexech - v Římských lázních a v Lázních Svaté Kateřiny.

Pokud chcete prožít kvalitní relaxaci v lázních, vyberte si z lázeňských a wellness pobytů v Rakousku!