Wellness a termální lázně Slovensko

Termální lázně na Slovensku jsou bohaté na unikátní léčivé prameny plné minerálů, které příznivě působí na lidský organismus, různé zdravotní obtíže a poskytují perfektní odpočinek a relaxaci v srdci čisté přírody. Zdejší moderní koupaliště a lázeňské resorty nabízejí kromě koupání v termálech také skvělé wellness procedury a další možnosti.

Z termálních lázní na Slovensku vám doporučujeme např. návštěvu lázní Podhájska, které se nacházejí na jihu Slovenska a pyšní se světově unikátními termálními prameny, jež bývají pro svoje blahodárné účinky srovnávány s vodou Mrtvého moře. Dalším tipem na skvělé termální lázně jsou lázně Piešťany v západním Slovensku. Jde o největší a zároveň nejoblíbenější a nejvyhledávanější lázně celé země, které za svoji oblibu vděčí kvalitě místních přírodních léčivých pramenů příznivě působících na pohybový aparát. Jedinečnými slovenskými lázněmi jsou také lázně Bešeňová v Tatrách, v nichž najdete jeden z nejmodernějších areálů termálních lázní s aquaparkem na Slovensku. 

Objevte termální lázně na Slovensku, které vám poskytnou dokonalou relaxaci, odplaví stres, negativní myšlenky a podpoří vaše zdraví v panensky čisté přírodě. Pojeďte s námi do lázní na Slovensko!

ZÁJEZDY