Hledání
Destinace
Vyberte zemi
Termín
30.09.2018–29.04.2020
Počet osob

Lyžování Val di Fiemme/Obereggen

Val di Fiemme/Obereggen je oblíbeným lyžařským střediskem v rámci rozsáhlé lyžařské oblasti Dolomiti Superski. Jde o  nejnavštěvovanější lyžařské středisko českými turisty z celé Itálie. Lyžování ve Val di Fiemme je možné na celkem 115 km sjezdových tratí a 150 km běžkařských tratí.

Val di Fiemme nabízí lyžařské terény všech náročností, které uspokojí začátečníky, rodiny s dětmi, pokročilé lyžaře i ty nejzdatnější.​​​​ Na své si zde přijdou také snowboardisté. Ve Val di Fiemme fungují nejmodernější přepravní zařízení, spolehlivý systém umělého zasněžování, celé středisko je precizně značené, sjezdovky jsou dokonale upravené a dbá se zde o maximální bezpečnost. Díky poloze údolí Val di Fiemme v lyžařské oblasti Dolomiti Superski navíc můžete využít kombinovaných skipasů a vyzkoušet mnoho kilometrů lyžařských tratí Dolomiti Superski nebo si projet populární okruh Sella Ronda.

Po lyžování ve Val di Fiemme na vás čeká relaxace v bazénech, zábava après ski, adrenalin na bobové dráze, bruslení, večerní lyžování a mnoho dalších skvělých doplňkových aktivit, které se nabízejí v jednotlivých lyžařských areálech. Val di Fiemme je lyžařským střediskem nekonečných možností a nezapomenutelných zimních radovánek!

Bohužel jsme nenašli žádný odpovídající zájezd. Upravte, prosím, parametry hledání.