Hledání
Destinace
Vyberte zemi
Termín
30.09.2018–29.04.2020
Počet osob

Lyžování Kitzbühel

Rakouské středisko Kitzbühel je jedním z nejexkluzivnějších a nejpopulárnějších skiareálů v Rakousku, který se pyšní více než 120 letou lyžařskou tradicí. Rozprostírá se na úpatí hory Kitzbüheler Horn. Lyžování v Kitzbühelu je možné na celkem 179 km sjezdovek a 120 km běžkařských tratí. Středisko disponuje 46 moderními dopravními zařízeními a 2 snowparky.

Lyžování v Kitzbühelu nadchne i ty největší znalce. Jedna z nejobtížnějších tratí světa "Streif", nejdražší lanovka planety, nejlepší snowparky v Alpách, Kitzbüheler Alpen AllStarCard umožňující lyžování v mnoha střediscích Tyrolska i Salcburska - to vše na vás čeká při lyžování v Kitzbühelu. Více než tisíc sněžných děl zde navíc zajišťuje skvělé sněhové podmínky i při nepřízni počasí.

A na co se můžete v Kitzbühelu těšit po lyžování? Návštěvníkům střediska je k dispozici sáňkařská dráha, Aquaréna s bazény a tobogánem, tenisová hala, curling, možnost pěších túr či letu balonem, živé centrum Kitzbühelu s luxusními obchody a kasinem a samozřejmě také mnoho restaurací a barů s místní kuchyní.

Udělejte si radost a vyrazte s námi lyžovat do Kitzbühelu!

Bohužel jsme nenašli žádný odpovídající zájezd. Upravte, prosím, parametry hledání.