Hotel

Lyžování ve Švýcarsku

Švýcarsko je krajinou ledovců s největší koncentrací vrcholů přesahujících hranici 4 000 m. Lyžařská střediska a vysokohorské sjezdovky zde povyšují lyžařské zájezdy na opravdu vynikající úroveň. Přidejte k tomu krásu Alp, dostatek přírodního sněhu a relaxaci v termálních lázních a už tušíte, že lyžování ve Švýcarsku neurazí žádného lyžaře.

Poznejte s námi nejlepší lyžařská střediska světa za výhodné ceny

V top destinaci pro lyžování najdete vše, co potřebujete. Obtížné svahy, skvěle vybavené snowparky i dostatek terénů pro freeride. A ačkoliv na největší lyžařské areály láká i slunná Itálie nebo Francie, pokud chcete poznat to nejlepší z Alp, zvolte Švýcarsko. Vychutnejte si perfektně upravené sjezdovky lyžařského střediska . Zermatt - Täsch, moderní skiareály střediska St. Moritz nebo nejrozsáhlejší lyžařskou oblast Švýcarska 4 Vallées a poznejte lyžování bez hranic.

U nás můžete i ve Švýcarsku vybírat z cenově zajímavého ubytování. Co říkáte, nestálo by za to vyrazit do země báječného lyžování, hřejivého fondue a vynikající čokolády? Ochutnat Švýcarsko stojí za to.

Vybírejte z nejlepších nabídek zimních dovolených ve Švýcarsku

Zájezdy

Bohužel jsme nenašli žádný odpovídající zájezd. Upravte, prosím, parametry hledání.