800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL THE OBEROI

  • Exklusivní, stylový a romantický hotel je obklopen subtropickou zahradou o rozloze 20 akrů
  • Bohatá nabídka sportovních aktivit

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Hotel Oberoi je známý svou pohostinnou atmosférou a skvělým servisem. Je obklopený nedotknutou přírodní krásou díky tomu, že se nachází v chráněném mořském parku. K relaxaci a odpočinku můžete využít hotelové lázně. Hotel se nachází v Želví zátoce na severozápadním pobřeží na území o rozloze 20 akrů subtropických zahrad. Je obklopen 600 metrů dlouhou písčitou pláží z jedné strany a horami ze strany druhé.

Ubytování

Hotel nabízí ubytování v luxusních pavilonech, luxusních vilách se soukromým bazénem a královských vilách. Luxusní pavilony mají rozlohu 70 m2 a jsou klimatizovány. Jejich součástí je prostorná postel, koupelna s mramorovou vanou a sprchou, terasa s výhledem na zahradu či oceán, minibar, sejf, DVD, kávovar, telefon a satelitní televize. Pavilony jsou velmi vhodné i pro rodiny.

Vybavení

Restaurace Oberoi s výhledem na Indický oceán servíruje evropské, orientální a kreolské pokrmy; lázně využívající tradiční mauricijské metody a produkty, dále ayurvedu, aromaterapii, masáže a meditaci. Jejich součástí je salon krásy, sauna, parní komora, bazén a tělocvična; fitness centrum. Dětský klub pro děti od 3 do 12 let se zábavným a vzdělávacím programem pro děti.

Pláž

600 metrů dlouhá písčitá.

Sport a zábava

Vodní sporty (šnorchlování, potápění, windsurfing, plachtění, jízda na katamaránu, šlapadla, kajaku, rybaření, vodní lyžování, výlet na ponorce či na člunu se skleněným dnem).

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 15 km
vzdálenost od Letiště: 55 km
Doba transferu z letiště: 50 min.
×