800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyTHE RESIDENCE

Na překrásném pobřežním kousku ostrova v oblasti Belle Mare na východě, kde tropická zeleň kontrastuje s bělostí hotelových budov i kouzelné pláže, aby přešla v tyrkysovou korálové laguny.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Na překrásném pobřežním kousku ostrova v oblasti Belle Mare na východě, kde tropická zeleň kontrastuje s bělostí hotelových budov i kouzelné pláže, aby přešla v tyrkysovou korálové laguny. Z mezinárodního letiště cca 70-80 minut, do Port Louis cca hodina.

Ubytování

Jak je na Mauritiu téměř pravidlem, pokoje kat. Colonial (celkem 135 + dále 28 suites) jsou rozmístěny ve dvoupatrových pavilonech podél pláže. Garden View (54m2) je vybaveno moderně, ale vkusně - obývací kout, šatna, mramorová koupelna se sprchou/vanou/WC plus fénem a županem, velká plazmová TV, CD/DVD, telefon, minibar, varná konvice, klima, stropní ventilátor, balkon či terasa a butler service. Ocean View jsou cca o 2m větší, a mají výhled na moře. Ocean Front jsou opět větší (58m2) a jsou v první linii nejblíže pláži.

Vybavení

Ve vytříbeném elegantním stylu navazujícím na koloniální časy (úžasné černobílé staré fotografie!), doplněném indickými antikvami a látkovými dekoracemi vystavěné zařízení nabízí prvotřídní servis: Komplexní recepční služby, obchůdky - boutiques, kadeřnický salon, internetový kout (zde zdarma, na pokojích za úhradu), velký sladkovodní bazén s dětským brouzdalištěm (lehátka, slunečníky, osušky, voda a ovoce zdarma u bazénu i na pláži). Výborný dětský klub The Planters pro věk 3-12 let, otevřen 0900-2200 hod.

Stravování

Polopenze - snídaně buffet a večeře buffet či výběr z menu v hlavním restaurantu s mezinárodní kuchyní The Dining Room či plážovém restaurantu The Plantation. Přes den možnost stravování a la carte v uvedených restaurantech či The Verandah (saláty, pizzy apod.). Všude za úhradu též nápoje plus v hotelovém baru.

Sport a zábava

Veliký spa-komplex dle zenové filozofie The Sanctuary s produkty Carita - v ceně pára, sauna a vířivka, za úhradu masáže a procedury. V ceně vodní lyže, windsurfing, plachetnice, kajaky, lodě se skl. dnem, šnorchlování, 3 tenisové kurty s umělým osvětlením, stolní tenis, aerobic, fitness, volejbal. Za úhradu rybaření, potápění (PADI), jóga, golf a jízda na koni v blízkosti. Večer decentní hudba, několikrát týdně folklorní či zábavné a hudební show.

Náš názor

Hotel má jednu obrovskou devízu - stojí u jedné z nejkrásnějších a nejmalebnějších pláží a lagun nejen Mauritia, ale celého Indického oceánu. To je umocněno velmi vysokým standardem služeb a stylovostí upomínající na staré koloniální časy. Třešničkou na dortu je pak originální způsob úpravy palem v hotelové zahradě.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 1 h 20 min.
×