800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Rozpis ceny

Plavby lodí: poznávejte, bavte se a procestujte svět

Toužíte po nevšední dovolené spojené s poznáváním zajímavých míst i koupáním na nádherných pobřežích? Plavby lodí vám nabízí možnost objevit nádherné přístavy, pláže a města v pohodlí lodí poskytujících zábavu a vynikající restaurace. Dopřejte si výhody poznávacích zájezdů a komfortu moderních lodí a zamiřte do skrytých koutů světa.

Vydejte se za krásami pobřeží Chorvatska, objevte různorodé ostrovy Řecka nebo zvolte cestu za fjordy Norska. Naloďte se a procestujte svět. Nabízíme vám výběr nejoblíbenějších plaveb lodí, v nichž najdou to pravé rodiny s dětmi i dospělí.

Plavby lodí: poznávejte, bavte se a procestujte svět - vybrané hotely

Plavba po Nilu s pobytem u moře

Plavba po Nilu s pobytem u moře

Egypt

Cena od: 16 990 Kč

Pro skupinu:

Na plavbách lodí je nádherné to, že svět vidíte z úplně jiného úhlu. Navíc téměř vždy procestujete několik zemí v rámci jednoho zájezdu. Což takhle poznat krásy Španělska, Itálie i Malty a vydat se na plavbu za perlami Středozemního moře? Nebo toužíte po opravdové exotice, kterou nabízí plavba po západním Karibiku, při níž navštívíte Mexiko, USA a Jamajku? To vše si u nás můžete dopřát.

Ať už se jedná o plavbu na jachtě či luxusní zaoceánské lodi, vždy se můžete spolehnout na útulné ubytování, skvělou tradiční kuchyni a prvotřídní zábavu. Plavba na lodi je totiž doslova a do písmene jedinečná a neotřelá. Užijte si s eTravelem netradiční dovolenou a vydejte se na moře jako novodobí námořníci.