Plavby lodí

Plavby Karibikem

Na plavbách lodí je nádherné to, že svět vidíte z úplně jiného úhlu. Navíc téměř vždy procestujete několik zemí v rámci jednoho zájezdu. Což takhle poznat krásy Španělska, Itálie i Malty a vydat se na plavbu za perlami Středozemního moře?

Ať už se jedná o plavbu na jachtě či luxusní zaoceánské lodi, vždy se můžete spolehnout na útulné ubytování, skvělou tradiční kuchyni a prvotřídní zábavu. Plavba na lodi je totiž doslova a do písmene jedinečná a neotřelá. Užijte si s eTravelem netradiční dovolenou a vydejte se na moře jako novodobí námořníci.

Toužíte po nevšední dovolené spojené s poznáváním zajímavých míst i koupáním na nádherných pobřežích? Plavby lodí vám nabízí možnost objevit nádherné přístavy, pláže a města v pohodlí lodí poskytujících zábavu a vynikající restaurace. Dopřejte si výhody poznávacích zájezdů a komfortu moderních lodí a zamiřte do skrytých koutů světa.

Vydejte se za krásami pobřeží Chorvatska, objevte různorodé ostrovy Řecka nebo zvolte cestu za fjordy Norska. Naloďte se a procestujte svět. Nabízíme vám výběr nejoblíbenějších plaveb lodí, v nichž najdou to pravé rodiny s dětmi i dospělí.