Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu*
Více informací o slevě* platí pro vybrané zájezdy
Rakousko | Horní Rakousko | Gosau

VITALHOTEL GOSAU

  Hodnocení

  3.5832 hodnocení

  Poloha a popis

  Středisko

  Gosau

  Poloha

  Hotel se skládá ze dvou propojených budov. Nachází se asi 400 m od centra Gosau na úpatí Dachsteinu.

  Vybavení

  Recepce, lobby, restaurace, zahrada s terasou, slunečníky a lehátka, sport Stüberl, výtah, WiFi zdarma, parkoviště, krytý bazén, fitness, rodinná sauna, stolní tenis (zdarma). Za poplatek masáže, pára a jeskyně. Pro děti animační programy zdarma.

  Sport a zábava

  Stolní tenis, půjčovna kol (dle disponibility zdarma), lukostřelba a další animační programy. Za poplatek stolní fotbal, kulečník, počítačové hry. V okolí ledovcové jezero Gosausee, túry kolem Gosaukammu, horské cyklostezky, veřejný kdytý bazén v Gosau, koupání v jezeru Gosausee (4 km), vodní park v Russbachu (6 km), Hallstatt (15 km).

  Ubytování

  Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky pro dítě s vlastním příslušenstvím, telefon, fén, SAT TV, minibar, trezor. Rodinné mají vždy balkon a skládají se z obývacího pokoje s pohovkou a postele a ložnice s dvěma lůžky.

  Stravování

  Light all inclusive zahrnuje bufetovou snídani, obědový balíček nebo lehký snack, odpolední zákusek s kávou nebo zmrzlinou pro děti, 3 chodovou večeři se salátovým bufetem a dále nápoje mezi 10:00-21:00 - místní pivo, stolní víno, nealko nápoje.