800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL FERIENANLAGE SONNENHÜGEL

Hotelový komplex s bohatou nabídkou sportu a zábavy ležící na mírném návrší s nádherným výhledem na jezero Ossiacher See.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis hotelu

Hotelový komplex s bohatou nabídkou sportu a zábavy.

PRO RODINY

dětské hřiště, klubovna pro mládež a dětská herna animační program pro děti od 4 let (3x týdně/3 hodiny v červenci a srpnu)vybavení pro kojence (vysoká židlička, ohřívačka lahví atd.)speciální dětská menu k hlavním pokrmům.

Poloha

prázdninový komplex leží na mírném návrší s nádherným výhledem na jezero Ossiacher See. Jezero cca 150 m. Hotelové plážové koupaliště cca 300 m.

Vybavení

komplex tvoří hlavní a vedlejší budova a prázdninový zámeček (vzájemná vzdálenost cca 100 m). Nabízí 64 pokojů, hotelový bar, kavárnu se zimní zahradou, knihovnu, společenské místnosti, 2 nekuřácké jídelny a terasu s kavárnou. Výtah. Velký sportovní a rekreační komplex (cca 3000 m2) se solárně vyhřívaným venkovním bazénem (13 m x 7,5 m) s protiproudem a tobogánem pro děti. Louka s lehátky a slunečníky.

Ubytování

všechny pokoje jsou nekuřácké a jsou vybaveny vanou nebo sprchou, WC, fénem, telefonem, sat. TV a balkónem. Dvoulůžkové pokoje (B2A) ve vedlejší budově (NNN) s výhledem na jezero. Dvoulůžkové pokoje (A2A) v hotelu (NNNN) komfortně zařízené, navíc se sedacím koutem, trezorem, wi-fi (za poplatek), minibarem. Komfortní dvoupokojové obytné jednotky (A3A) v hotelu (NNNN) (cca 35 m2) s obývací ložnicí s rozkládací pohovkou, trezorem, wi-fi (za poplatek), minibarem, dvoulůžkovým pokojem a samostatným WC. Elegantní dvoulůžkové pokoje (B2B) v zámečku (NNNN) s výhledem na jezero a navíc se sedacím koutem, trezorem, CD přehrávačem, wi-fi (za poplatek) a minibarem.

Stravování

polopenze: snídaně formou bufetu s koutkem zdravé výživy, večeře výběr z menu o 4 chodech. Denně saláty, předkrmy a zákusky formou bufetu a zmrzlina. Odpoledne káva a zákusek 15.30 h-16.30 h. 1x týdně bufet nebo večerní grilování a gala večeře.

Služby v ceně

při večeři stolní víno, pivo, minerální voda a nealkoholické nápoje.

Sport/aktivity

dráha na bocciu, stolní tenis, sportovní aréna na fotbal, volejbal, házenou a basketbal, tenisový kurt. Kola k zapůjčení cca 7 €/den.

Wellness

zdarma sauna a odpočinková místnost 16-19 h.

Zábava

hotelové kino pro dospělé a děti. Vlastní animační program s promítáním diapozitivů, cyklovýlety s průvodcem včetně kol a další.

Info

parkování: parkoviště v ceně. Příjezd vlakem: transfer z/na nádraží Villach v ceně (nutné rezervovat přímo v hotelu). Domácí zvíře: ne. Příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci.

Možnosti ubytování

Počasí

Korutany

5°C Převážně oblačno