800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LATINI - léto

  • Široká nabídka aktivit
  • Lanovka se nachází 300 m

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis hotelu

Elegantní a tradiční hotel s velkou nabídkou volnočasových aktivit.

Poloha

centrální v části obce Schüttdorf nedaleko lanovky (cca 300 m). Obchody a restaurace se nacházejí v blízkosti. Nádraží Zell am See cca 2 km.

Vybavení

hotel disponuje 105 pokoji, restaurací, pizzerií a venkovním barem a hotelovým barem. Výtah. Wi-fi v hotelové hale zdarma. Za poplatek: internetový koutek.

Ubytování

vkusně zařízené pokoje disponují všechny kabelovou TV, rádiem, trezorem, telefonem, sprchou/WC, fénem. Dvoulůžkové pokoje (A2A): typ Alpenrose, s balkonem, cca 20 m2. Dvoulůžkové pokoje (A2B): typ Enzian (cca 25 m2) s rozkládací pohovkou a franc. balkonem.

Stravování

polopenze. Bohatá snídaně formou bufetu (teplý/studený). Večeře výběr z menu o 4 chodech, obměňovaný salátový nebo desertový bufet. Různé kulinářské tematické večery.

Info

parkování: parkoviště a podzemní garáže v ceně. Domácí zvíře: ano, cca 7,50 €/den. Příjezd/minimální délka pobytu: denně/2 noci. 26.7.-22.8. denně/3 noci. Lázeňská taxa: v ceně.

WELLNESS PLUS

krytý bazén (10 x 5 m), fitness, wellness zóna se saunou, parní lázní a vitáriem. Za poplatek: masáže, solárium, Ayualuxbad "Sonne und Meer", kosmetika.

SLUŽBY V CENĚ

Bonusová karta Zell am See-Kaprun: pro pobyty od 15.5. do 15.10., otevírací doby dle počasí. Neomezeně v ceně: jízda lanovkami Areitbahn, Sonnenalm, City Express, Gletscherbahn Kaprun do stanice Alpinecenter, Maiskogelbahn Kaprun, jízda do údolí lanovkou Schmittenhöhebahn, nádrže v Kaprunu, vstupné na Zellerské koupací pláže, vstup do krytého bazénu v Zell am See, vstupné do soutěsek Sigmund Thun Klamm, Vorderkaserklamm, Kitzlochklamm, Seisenbergklamm, na Krimmelské vodopády, vstup do muzea národního parku Hohe Tauern, vstup do muzea v Leogangu a Saalfeldenu. Jízda lodí z Zell am See do Thumersbachu a zpět. Jednorázově v ceně: 1 výjezd lanovkou Schmittenhöhebahn, 1 výjezd lanovkou Gletscherbahnen Kaprun ze stanice Alpincenter na horní stanici, 1 výlet lodí na Zellerském jezeře během 6 dní. Zvýhodněné vstupné do různých muzeí. Jízda poštovními autobusy v regionu za 1 €/cesta (děti 50% sleva).

Možnosti ubytování

Počasí

Salcbursko

5°C Převážně oblačno

Podobné hotely v této lokalitě