800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LATINI - léto

  • Široká nabídka aktivit
  • Lanovka se nachází 300 m

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis hotelu

Elegantní a tradiční hotel s velkou nabídkou volnočasových aktivit. Kompletně zrenovované Gold Spa.

Poloha

centrální v části obce Schüttdorf nedaleko lanovky (cca 300 m). Obchody a restaurace se nacházejí v blízkosti. Nádraží Zell am See cca 2 km.

Vybavení

hotel disponuje 105 pokoji, restaurací, pizzerií a hotelovým barem. Výtah. Klidná krásná zahrada s trávníkem.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (A2D): typ Alpenrose,cca 20m2, pokoje jsou vybaveny kab. TV, rádiem, trezorem, telefonem, fénem, sprchou a WC. Dvoulůžkové pokoje (A2E/A3E): typ Enzian, s možností přistýlky (rozkládací pohovka), cca 25 m2. Vybavení jako A2D. Dvoulůžkové pokoje (A2F/A3F/A4F): pro 2 dospělé a 1-2 děti, cca 26 m2. Vybavení jako A2E.

Stravování

snídaně nebo polopenze. Bohaté pozdní snídaně (7.00-11.00 h.) s bio koutkem. Odpolední svačina sladké & slané (15.00-17.00 h.). Večeře menu o 5 chodech nebo tematický bufet.

Sport/aktivity

zdarma: fitness. Různé aktivity jako: jóga, túry a další. Zábavní program (např. muzika a jiné).

Internet

WiFi v hotelové hale zdarma. Za poplatek: internetový koutek.

Wellness

zdarma: kompletně zrenovované Gold Spa s krytým bazénem (10 x 5 m), sauna, parní lázeň. Za poplatek: masáže, solárium, kosmetické služby.

Další výhody

Bonusová karta Zell am See-Kaprun: otevírací doby dle počasí. Neomezeně zdarma: jízda lanovkami Areitbahn, Sonnenalm, City Express, Gletscherbahn Kaprun do stanice Alpinecenter, Maiskogelbahn Kaprun, jízda do údolí lanovkou Schmittenhöhebahn, nádrže v Kaprunu, vstupné na Zellerské koupací pláže, vstup do krytého bazénu v Zell am See, vstupné do soutěsek Sigmund Thun Klamm, Vorderkaserklamm, Kitzlochklamm, Seisenbergklamm, na Krimmelské vodopády, vstup do muzea národního parku Hohe Tauern, vstup do muzea v Leogangu a Saalfeldenu. Jízda lodí z Zell am See do Thumersbachu a zpět. Jednorázově v ceně: 1 výjezd lanovkou Schmittenhöhebahn, 1 výjezd lanovkou Gletscherbahnen Kaprun ze stanice Alpincenter na horní stanici, 1 výlet lodí na Zellerském jezeře během 6 dní. Zvýhodněné vstupné do různých muzeí. Jízda poštovními autobusy v regionu za 1 €/cesta (děti 50% sleva).

Info

parkování: parkoviště a podzemní garáže zdarma; domácí zvíře: ano, cca 11 €/den (do restaurace/wellness zóny nesmí); lázeňská taxa: cca 1,55 € osoba/den od 15 let, platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc, 25.6.-26.8. denně/2 noci.

Cena zájezdu zahrnuje

ubytování s uvedeným typem stravování, služby SOS linky s česky hovořícími operátory CK, zákonné pojištění CK.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2,5 km
Nákupní možnosti: 50 m

Počasí

Salcbursko

9°C Převážně oblačno

Podobné hotely v této lokalitě

×