800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LUKASMAYR - léto

  • Vynikající poloha na alpské Grossglocknerstrasse
  • Možnost zapůjčení jízdního kola

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Útulný hotel s depandancí asi 100 m vzdálenou od hlavní budovy leží na klidném místě u řeky Salzach v Národním parku Vysoké Taury, vzdálenost k jezeru Zeller asi 3 km.

Středisko

Bruck an der Glocknerstrasse

Vybavení

Recepce, lobby s krbem, restaurace, bar, internetový koutek (za poplatek), výtah, letní terasa, zdarma sauna (2x za pobyt) a fitness, za poplatek solárium, masáže a vířivka. Vlastní parkoviště (zdarma).

Sport a zábava

Dětský koutek, možnost půjčení jízdního kola. Ideální pro milovníky vysokohorské turistiky. Doporučujeme například výjezd na vyhlídku Kaiser-Franz-Josefs-Höhe do nadmořské výšky 2 369 m, odkud je nádherný výhled na Grossglockner či nejdelší ledovec ve východních Alpách Pasterze.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, televizí, telefonem, radiem a balkonem (pouze čtyřlůžkové pokoje). Pokoje umístěné v depandanci nemají TV a radio.

Stravování

All inclusive zahrnuje bufetovou snídani, malý obědový balíček (vlastní příprava), dále odpolední kávu nebo čaj s moučníkem a večeři o 3 chodech se salátovým bufetem. Nápoje mezi 9:00-21:00 - místní pivo, stolní víno, nealkoholické nápoje, džus, čaj.

Počasí

Salcbursko

15°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

×