800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PINZGAUERHOF

Nově zrekonstruovaný hotel s centrální polohou v místní části Schüttdorf.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

Centrální poloha v místní části Schüttdorf.

Poloha

Zell am See cca 2 km. Koupaliště u jezera cca 600 m.

Vybavení

hotel se 48 pokoji, přijímací místností, restaurací, barem, kavárnou a výtahem.

Ubytování

všechny pokoje jsou nově zrenovovány a vybaveny vanou nebo sprchou, WC, kabel. TV s plochou obrazovkou, rádiem v TV a trezorem. Dvoulůžkové pokoje (A2A/A2B): mansarda. A2B: některé s balkónem. Rodinné pokoje (A2C): dvoulůžkový pokoj s přistýlkami nebo rozkládací pohovkou, některé s balkónem.

Stravování

all inclusive.

Služby v ceně

koupaliště u jezera Zell am See v Maishofenu (cca 5 km) v ceně.

Sport/aktivity

za poplatek: plachtění, surfování, vodní lyžování cca 1 km.

Wellness

Za poplatek: vířivka. Nové lázně "Tauern Spa" cca 2 km.

Děti

dětské hřiště cca 50 m. Velká dětská herna.

Info

parkování: cca 200 m od hotelu, v ceně. Domácí zvíře: ne. Příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci. 6.7.-16.8. sobota/7 nocí.

ALL INCLUSIVE

snídaně formou bufetu 8-10 h. Snídaně pro spáče (kontinentální) 10-11 h. 12-13:30 h polévka s pečivem nebo obědový balíček. Odpoledne zákusek 15-16 h. Večer výběr z menu o 3 chodech se salátovým bufetem nebo tematický bufet. 11-22 h: stolní víno (červené/bílé), pivo (ležák), dětské džusy, soda, filtrovaná káva a čaj v ceně.

SLUŽBY V CENĚ

Bonusová karta Zell am See-Kaprun: neomezeně v ceně: jízda lanovkami Areitbahn, Sonnenalm, City Express, Gletscherbahn Kaprun do stanice Alpinecenter, Maiskogelbahn Kaprun, jízda do údolí lanovkou Schmittenhöhebahn, nádrže v Kaprunu, vstupné na Zellerské koupací pláže, vstup do krytého bazénu v Zell am See, vstupné do soutěsek Sigmund Thun Klamm, Vorderkaserklamm, Kitzlochklamm, Seisenbergklamm, na Krimmelské vodopády, vstup do muzea národního parku Hohe Tauern, vstup do muzea v Leogangu a Saalfeldenu. Jízda lodí z Zell am See do Thumersbachu a zpět. Jednorázově v ceně: 1 výjezd lanovkou Schmittenhöhebahn, 1 výjezd lanovkou Gletscherbahnen Kaprun ze stanice Alpincenter na horní stanici, 1 výlet lodí na Zellerském jezeře. Zvýhodněné vstupné do různých muzeí. Jízda poštovními autobusy v regionu za 1 €/cesta (děti 50% sleva).

Počasí

Salcbursko

12°C Převážně oblačno

Podobné hotely v této lokalitě

×