800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyFAMILIEN ERLEBNISHOTEL HINTEREGGER

  • V bezprostřední blízkosti sjezdovek
  • Bohatá nabídka wellness procedur
  • Široké vyžití pro děti

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis hotelu

Rozsáhlá wellness zóna na 2 podlažích. Hotelová slevová karta Hinteregger zdarma.

Poloha

mezi Korutanami a Salcburskem. Přímo v Katschbergu 1650 m n.m., malé centrum města cca 150 m, Rennweg cca 6 km.

Vybavení

hotel disponuje 57 pokoji, hotelovou halou s otevřeným krbem, restaurací, barem, dětským světem, wellness zónou, výtahem, lehátky a slunečníky na louce (dle dostupnosti).

Ubytování

pokoje (A2A): dvoulůžkové pokoje bez možnosti přistýlky, cca 22 m2. Pokoje jsou vybaveny kabel. TV, rádiem, telefonem, trezorem, sprchou, WC, fénem, župany k zapůjčení. Pokoje (A2B): dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (rozkládací pohovka), cca 25 m2, vybavení jako A2A. Rodinné pokoje (A2C): dvoulůžkové pokoje se 2 přistýlkami, cca 28 m2, vybavení jako A2A. Apartmány (A2D): 2 ložnice oddělené dveřmi pro 4-5 osob, cca 40 m2, dvoulůžková postel a pohovka nebo patrová postel.

Stravování

lehké all inclusive: snídaně formou bufetových stolů s pochoutkami ze statku. 12.30-14.30 h. oběd (polévka, zákusek, káva nebo čaj), oběd pro děti je podáván i v dětské herně. 1x týdně indiánské grilování, piknik v lese nebo překvapení pro děti. 16.00 h. svačina s ovocem v dětské herně. K večeři menu o 4 chodech (včetně výběru z hlavních jídel, dětského menu a salátů formou bufetu). Nealkoholické nápoje z automatu (šťávy, limonády, sodovka, voda).

Internet

WiFi v lobby zdarma.

Sport/aktivity

fitness, stolní tenis, minigolf, volejbal, hřiště na tenis, hřiště na míčové sporty, jízda na ponících v neděli, průvodcované a GPS túry (některé služby od externích provozovatelů). Za poplatek: el. horská kola, segway, jízda na koňském spřežení, rafting, rybaření, návštěva sýrárny (některé služby od externích provozovatelů).

Wellness

rozsáhlá wellness zóna se rozkládá na 2 podlažích: 6 bazénů, vnitřní a venkovní bazén, plavecký bazén (14 x 7 m), bazén se slanou vodou, dětský bazén, skluzavky, různé druhy saun, parní lázeň, infračervená kabina, sanarium, bylinná lázeň, odpočívárny s panoramatickým výhledem, části pouze pro rodiče, dětská SPA oáza. Za poplatek: solárium, masáže na vyžádání, kosmetické procedury.

Děti

venkovní dětská hřiště, dětské herny, místnost pro děti s kuchyňkou, místnost se stolním tenisem, místnost pro mladistvé s biliárem. Vybavení pro nejmenší: dětská postýlka (maximální počet osob na pokoji nesmí být překročen), el. chůvička, přebalovací pult, dětská vanička, ohřívač lahví, dětské židličky, golfové kočárky. Hlídání dětí a animační program pro různé věkové skupiny (neděle-pátek 9.00-18.00 h., geocaching, dětská diskotéka, karaoke, hodinka duchů, indiánská slavnost, aj.). Dětský svět Katschhausen a Adventure Park Katschberg (lezecký park, za poplatek). Průvodcované túry a soutěže pro celou rodinu.

Další výhody

hotelová slevová karta Hinteregger zdarma s řadou výhod (aktivity dle programu na místě, slevy v obchodech, aj.). Zdarma vstup na koupaliště Rennweg-Gries pro děti do 14 let (při zakoupení vstupu jednoho z rodičů). Vstup zdarma na přírodní koupaliště Millstätter See. Možnost zakoupit na recepci regionální kartu výhod Kärtner Card s řadou výhod a slev (využití různých lanovek, zpoplatněných úseků silnic, vstupy do koupališť, sportovní program, aj.).

Info

parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: cca 11,50 €, pouze na vyžádání; lázeňská taxa: cca 2,50 € den/osoba od 18 let, platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/2 noci, 9.7.-2.9. denně/3 noci.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 150 m

Počasí

Salcbursko

2°C Převážně oblačno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL CLUB FUNIMATION

HOTEL CLUB FUNIMATION

Rakousko, Salcbursko, Katschberg

Cena od: 4 040 Kč

Pro skupinu:

HOTEL GASTHOF KLAMMER

HOTEL GASTHOF KLAMMER

Rakousko, Salcbursko, Katschberg

Cena od: 4 320 Kč

Pro skupinu:

HOTEL KATSCHBERGHOF - léto

HOTEL KATSCHBERGHOF - léto

Rakousko, Salcbursko, Katschberg

Cena od: 3 868 Kč

Pro skupinu:

HOTEL ALPENGASTHOF BACHER - léto

HOTEL ALPENGASTHOF BACHER - léto

Rakousko, Salcbursko, Katschberg

Cena od: 4 655 Kč

Pro skupinu: