800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL VORDERRONACH

Komfortní hotel kompletně přestavěný v roce 2007. Centrum obce Saalbach cca 600 m. Při příznivých sněhových podmínkách možný sjezd až k domu.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis hotelu

Komfortní, oblíbený hotel pod rodinným vedením v turistické oblasti Saalbach.

PRO RODINY

vybavení pro nejmenší (dětské židličky a postýlky, na vyžádání v CK). velké dětské hřiště s trampolínou 1x týdně túra s průvodcem a pochodněmi dětská herna

Poloha

klidná, na jižním svahu s nádherným výhledem na hory. Centrum Saalbachu s obchody, restauracemi a kavárnami cca 600 m. Lanovka Kohlmaisbahn jako výchozí bod pro pěší turistiku cca 400 m.

Vybavení

hotel s příjemnou atmosférou (32 pokojů) a přilehlou usedlostí, nekuřáckou restaurací, barem, společenskou místností s výtahem. Wi-fi připojením v restauraci u baru a spol. místnostech v ceně.

15000

Ubytování

komfortní nekuřácké pokoje jsou vybaveny kabel. TV, internetovým připojením (v ceně), telefonem, trezorem, posezením, fénem, sprchou a WC. Balkon nebo terasa. Dvoulůžkové pokoje (A3A): pro 2-3 os., cca 23 m2, na pokoji navíc pohovka. Rodinné pokoje (A4A): pro 2-4 os., cca 27 m2, dvoulůžkový pokoj s rozkládací pohovkou.

Stravování

polopenze: snídaně formou bufetu s koutkem zdravé výživy (do 10:00 h.). K večeři výběr z měnu o 4 chodech včetně salátového bufetu. 1x týdně tematický selský bufet, grilování nebo italský bufet.

Sport/aktivity

venkovní stolní tenis.

Wellness

sauna, parní lázeň a infrakabina s odpočívárnou. Za poplatek masáže.

Info

parkování: parkoviště v ceně. Domácí zvíře: cca 15 €/den, platba na místě. Příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc.

SLUŽBY V CENĚ

1x týdně lekce nordic walking (organizováno místním turistickým spolkem). Joker Card Saalbach Hinterglemm: (platí ode dne příjezdu do 12 hodin v den odjezdu). Zdarma využití následujících zařízení: neomezené použití všech provozovaných lanovek, 1x použití kabinové lanovky Asitz v Leogangu, využití zážitkových turistických stezek Montelino na hoře Kohlmais a Berg Kodok na hoře Reiterkogel, vstup do Adidas Freerideparku na hoře Reiterkogel, downhill sjezd X-Line na hoře Schattberg a Milka Family Line na hoře Kohlmais. Vstup do aquaparku Käpt´n Hook, až 10x týdně pěší túry s průvodem, denně vstup na minigolf, turistické autobusy v obcích Saalbach Hinterglemm, tenisové kurty Saalbach Hinterglemm (nutná telefonická rezervace) a další. Sleva na následující zařízení: lanový park Saalbach Hinterglemm, Glemmy Offroad Park Viehofen, Raftingcenter Taxenbach, lázně Felsentherme Gastein, krimmelské vodopády a mnoho dalších.

Možnosti ubytování

Počasí

Salcbursko

1°C Skoro jasno