Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Rakousko | Seefeld

ALPENPARK RESORT

  Poloha a popis

  Náš názor

  Vřele doporučujeme tento příjemný rodinný hotel, kde bude postaráno jak o vaše děti, tak i vás samotné.

  Poloha

  hotel se nachází na seefeldské náhorní plošině v Tyrolsku.

  Vybavení

  recepce 24 hodin denně, lobby, restaurace, 3-4 krát týdně hudební a taneční večery, bar, baby club, dětský club, wellnes pro dospělé, rodinné spa s dětskými skluzavkami, beauty salon, sportovní club - pinpong, bowling a squash za poplatek, fitness, wifi zdarma na určitých místech hotelu, úschova zavazadel, prostor pro kuřáky.

  Ubytování

  všechny pokoje jsou zařízeny v rustikálně elegantním venkovském stylu.
  dvojlůžkový pokoj s balkónem pro 2 osoby - sprcha/vana, WC, kosmetické zrcadlo, fén, rádio, plochá TV, telefon, trezor, wellness taška s županem.
  dvojlůžkový pokoj "Seefeld"s balkónem pro 2 - 3 osoby - vana, WC, kosmetické zrcadlo, fén, rádio, plochá TV, telefon, trezor, wellness taška s županem.
  rodinný pokoj s balkónem pro 2 - 4 osoby - vana, WC, kosmetické zrcadlo, fén, rádio, plochá obrazovka, telefon, trezor, obývací prostor a samostatný dětský pokoj s palandou nebo jedním lůžkem, přístup na internet, wellness taška s županem.

  Strava

  bohatá snídaně formou bufetu s variacemi jídel z čerstvých vajec, které udělají přímo před vámi, vafle, bar s džusy.
  Brunch bufet s polévkou, denní menu, těstoviny, saláty, pečivo a koláče. 4-5 chodová večeře s bohatým salátovým bufetem, tematické menu a tematické bufety, vital menu - zdravá strava, dětský bufet Hipp-Baby (denně dětské kaše), dětský bufet, nealkoholické nápoje a vodu z Seefeld.

  Pro děti

  Filo's dětský klub s hlídáním dětí a animací, baby club od 6 měsíců, jídla pro kojence a děti v dětské restauraci Filo. K dispozici jsou také kočárky, dětské vaničky, ohřívače láhví, vysoké stoličky a dětské chůvičky.

  Služby za poplatek

  domáci zvíře povoleno - 9€/noc, zákaz vstupu do restaurace, na terasu, do spa, dětských prostor a na zahradu.

  Povinné příplatky

  pobytová taxa 2,80€/den od 15 let.

  Informace pro lyžaře

  ski resorty Rosshütte, Gschwandtkopf a Geigenbühle.