800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL GASTHOF SPULLERSEE - léto

  • Rozsáhlá nabídka sportu
  • Přímo u turistických stezek a cyklotras

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis hotelu

Hotel s rozsáhlou nabídkou pro aktivní, WiFi připojení v lobby v ceně.

Poloha

centrum města cca 20 m.

Vybavení

hlavní a vedlejší budova (cca 50 m) s 33 pokoji, lobby s krbem a TV, jídelnou, a-la-carte restaurací, barem, výtahem.

Ubytování

pokoje (A1A/B1A): jednolůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje (A2A/B2A): dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny sat. TV, telefonem, vanou nebo sprchou, WC, telefonem. Pokoje (A2B): čtyřlůžkové pokoje pro 3-5 osob, vybavení jako A2A. B1A/B2A ve vedlejší budově.

Stravování

snídaně nebo polopenze: snídaně formou bufetových stolů. Při rezervaci polopenze navíc k večeři menu o 3 chodech. Strava podávána v hlavní budově.

Internet

WiFi v lobby zdarma.

Sport/aktivity

stolní fotbálek, program pro aktivní oganizovaný místním turistickým spolkem (částečně za poplatek). Za poplatek golfové hřiště (cca 7 km) a jízdárna (cca 3 km).

Děti

dětská postýlka zdarma, na vyžádání v CK. Animační program pro rodiny s dětmi (červenec-srpen) na hoře Erlebnisberg Sonnenkopf.

Další výhody

při rezervaci polopenze: možnost sestavení obědového balíčku u snídaňového koutku, nápoje k večeři zdarma: stolní víno (čevené/bílé), pivo nebo nealkoholické nápoje.

Info

parkování: parkoviště zdarma (dle dostupnosti); domácí zvíře: cca 10 €/den (zákaz v restauraci); příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc.

Možnosti ubytování

Počasí

Vorarlbersko

3°C Dešťové přeháňky