800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MARCOS BEACH

  • Klidné místo s rodinnou atmosférou
  • Nádherné pláže

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Hotel Marcos Beach je situovaný v pěší vzdálenosti (20 minut) od historického centra hlavního města ostrova Ios. Do Chory se dostanete rovněž autobusem, který má zastávku asi 250m od hotelu. Hotel leží stranou hlavní silnice na vyvýšině nad nejkrásnější pláží ostrova Mylopotas. Od více jak 1km dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do vody je vzdálen necelých 200m. Cesta na pláž vede kolem řady krámků, taveren, malých barů a obchůdků. Jíž z hotelu se Vám naskytne dechberoucí pohled na tyrkysové vody celého zálivu. Jde rodinný hotel stranou ruchu letoviska, který má nezaměnitelný půvab. Je položen ve vzrostlé zeleni se scenérií hor v pozadí. Doporučujeme výlet loďkou na snad nejkrásnější pláž Manganari na jihu nebo do zátoky Psathi na východě. Do hlavního města Iosu je to asi 900 m, přístav je vzdálen 3 km. Nejbližší letiště je na ostrově Santorini, kam cesta lodí trvá cca 40 minut.

Vybavení hotelu

Jde o jednodušší 3* rodinný hotel s důrazem na tradiční pohostinost a příjemnou atmosféru. Je položený ve svahu, má 35 dvou a třílůžkových pokojů s balkóny otočenými k moři, které jsou rozmístěny v několika přízemních budovách. V hotelu najdete menší loby s recepcí, trezory k pronajmutí (za poplatek), tradiční jídelnu, kde jsou podávány snídaně a 2 bary. V centru hotelu je sladkovodní bazén s lehátky a slunečníky zdarma. Z jeho terasy je nádherý výhled na celou pláž Mylopotas. Jde o klidné až romantické místo u jedné z nejkrásnějších pláží ostrova, nabízející klid a pohodu stranou rušných letovisek. Součástí hotelu je i malé soukromé parkoviště.

Vybavení pokoje

ubytování je zajištěno v jednoduchých dvoulůžkových pokojích s možností jedné přistýlky nebo v třílůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním příslušenstvím se sprchou, vysoušečem vlasů, menší ledničkou, individuální klimatizací (zdarma již v ceně zájezdu), SAT-TV, telefonem, balkonem nebo terasou. V některých pokojích poblíž recepce je funkční Wi-Fi připojení na internet, které jinak můžete využít zdarma v loby. Podlaha je krytá dlažbou.

Strava

V ceně je zahrnuta snídaně formou jednoduchého bufetu. Večeře nabízíme na vyžádání a díky výhodnosti úhrady v EURech doporučujeme její platbu na místě.

Náš názor

Místo s ideální dostupností všech služeb, taveren a obchůdků. Díky rodinné atmosféře a skvělé lokalitě je hotel Marcos zárukou spokojenosti široké klientely, která nevyhledává luxusní ubytování. Jde o klidné místo, odkud se snadno dostanete na další neskutečné pláže po celém ostrově, nebo doporučujeme výlet na některý z jiných ostrovů čarokrásných Kyklád. Rovněž můžeme připravit kombinaci pobytu na dvou či váce ostrovech.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1,5 km

Počasí

Ios

17°C Skoro jasno

×