800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CAPSIS OUT OF THE BLUE ETERNAL OASIS

  • Hotel přímo u soukromé písčito oblázkové pláže
  • Ideální místo pro rodiny s dětmi
  • Bohaté sportovní zázemí a animační program
  • K dispozici hotelová ZOO či botanická zahrada

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Capsis Elite Resort Out of the Blue nabízí svým hostům exkluzivní služby a vybavení. Nachází se 22 km na východ od hlavního města Heraklion, u rybářské vesničky Agia Pelagia na výběžku se soukromou pláží. Součástí resortu je přistávací plocha pro helikoptéry a přístav pro jachty s možností jejich pronájmu. Capsis Elite Resort se skládá z pěti hotelů. V roce 2007 byl oceněn cenou Star Diamond za poskytování vynikajících služeb na světové úrovni. V resortu je několik velkých bazénů,bary, restaurace, které nabízejí pět rozdílných typů kuchyní - mezinárodní, italskou, středozemní, tradiční řeckou či krétskou. Pro sportovní vyžití se nabízí služby centra vodních sportů včetně potápění, vodní aerobik, tenis, stolní tenis, fitness centrum, billiard a stezky pro jogging. Příznivci golfu mohou navštívit 18jamkové hřiště Crete Golf Clubu, vzdálené 30 minut jízdy autem. Hotel nabízí lekce vaření, řeckých tanců a jógy. Pro děti ve věku 4 – 14 let byl vybudován zábavný park inspirovaný starověkým minojským palácem Knossos. Na rozloze 4.000 m2 se nachází kolotoče, bazén, soukromá dětská školka, labyrint, horolezecká stěna, loutkové divadlo, amfiteatr, šipky, rodeo, atrium s trampolínou, video místnost a hřiště. Hosté také mohou zhlédnout vystoupení animačního týmu herců, klaunů a žonglérů anebo navštívít hotelovou zoo a botanickou zahradu.

Ubytování

Klimatizované bungalovy s výhledem do zahrady, na bazén nebo na moře, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, trezor, minibar, internetové připojení, satelitní televize, telefon, balkon nebo terasa.

Vybavení

Hotel obklopený přírodním parkem se skládá se z bungalovů s rozlohou od 30 do 35 m2, prostorných jedno či dvouložnicových suit v bungalovech s 60 – 80 m2 , mezonetů a vil. Díky své poloze vedle minojského zábavního parku a soukromé hotelové pláže Cladissos je ideálním místem pro rodiny s dětmi a milovníky přírody. Součástí vybavení hotelu je dětské hřiště, dva velké bazény a snack bar.

Stravování

Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení večeří.

Léčebné a relaxační pobyty

Hotelové lázeňské a kosmetické středisko Euforia nabízí širokou škálu kosmetických a relaxačních kúr, různé druhy masáží, saunu a turecké lázně hamam.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 22 km

Počasí

Kréta

22°C Polojasno

×