800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL FAEDRA BEACH

Architektonicky zajímavý rodinný hotel Faedra Beach se nachází v jednom z nejhezčích a nejmalebnějších míst Kréty. Klidné prostředí na krásné písečné pláži Ammoudara (oceněné Modrou vlajkou), vzdálenost cca 3 km od Agia Nikolaa, kam se dostanete pravidelným autobusovým spojením (místními busy).

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Architektonicky zajímavý rodinný hotel Faedra Beach se nachází v jednom z nejhezčích a nejmalebnějších míst Kréty. Klidné prostředí na krásné písečné pláži Ammoudara (oceněné Modrou vlajkou), vzdálenost cca 3 km od Agia Nikolaa, kam se dostanete pravidelným autobusovým spojením (místními busy), je ideálním místem pro relaxaci a zábavu pro rodiny s dětmi i zákazníky všech věkových kategorií. Mezi největší zajímavosti okolí patří Jezero Voulismeni, starobylé město Lato a Archeologické naleziště Gournia.

Ubytování

Dvoulůžková studia s možností jedné přistýlky a apartmány (až pro čtyři dospělé osoby) jsou vybaveny koupelnou (sprcha/vana + WC), kuchyňkou (lednička, vařič a základní nádobí), klimatizací (za poplatek 5 Euro/den/studio), trezorem (za poplatek 1 Euro/den), TV, telefonem a balkonem. Bezdrátové připojení k internetu (zdarma). Fén (zdarma – na vyžádání na recepci). Úklid pokojů šestkrát týdně, výměna ručníků a ložního prádla dvakrát týdně. Výhled do zahrady nebo na moře.

Vybavení

Hotel Faedra Beach nabízí několik typů ubytování (studia a apartmány). Všem klientům je k dispozici vstupní hala s recepcí, wi-fi ve veřejných prostorách (zdarma), TV/sat koutek s barem, restaurace, bar u bazénu, bazén, lehátka a slunečníky u bazénu (zdarma). Místní hotelová taverna u bazénu a na pláži nabízí vynikající řeckou i mezinárodní kuchyni, spolu se známými krétskými jídly.

Stravování

Polopenze. Snídaně formou bufetu, večeře servírované (salát, předkrm, hlavní jídlo, dezert). Výborná kuchyně.

Pláž

Písečná pláž oceněná Modrou vlajkou je od hotelu oddělena jen pobřežní komunikací. Lehátka a slunečníky na pláži (v hotelovém baru za poplatek).

Náš názor

Hotel vyšší kategorie je novinkou s vynikající polohou a kvalitními službami. Faedra Beach je vhodný pro rodiny s dětmi a klienty všech věkových kategorií.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 3 km

Počasí

Kréta

13°C Jasno

×