800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MINOS BEACH ART

Moderní resort Minos Beach Art se nachází přímo u moře se skalnatými zátokami a několika malými písečnými plážemi. Areál je tvořený hlavní budovou, bungalovy v zahradě a několika privátními vilami. Vzhledem ke krásné poloze, eleganci a úrovni poskytovaných služeb je členem The Small Luxury Hotels of the World a držitelem HACCP certifikátu kvality stravování.
Spojení s nejbližším přístavním městečkem Agios Nikolaos, vzdáleným necelý kilometr, stejně jako s dalšími okolními letovisky, je zajištěno autobusovou dopravou.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Moderní resort Minos Beach Art se nachází přímo u moře se skalnatými zátokami a několika malými písečnými plážemi. Areál je tvořený hlavní budovou, bungalovy v zahradě a několika privátními vilami. Vzhledem ke krásné poloze, eleganci a úrovni poskytovaných služeb je členem The Small Luxury Hotels of the World a držitelem HACCP certifikátu kvality stravování. Spojení s nejbližším přístavním městečkem Agios Nikolaos, vzdáleným necelý kilometr, stejně jako s dalšími okolními letovisky, je zajištěno autobusovou dopravou.

Ubytování

Klimatizované junior suity nebo bungalovy s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, satelitní televize, telefon, minibar, trezor a balkon nebo terasa.

Vybavení

Velký bazén s pool barem, u něhož jsou lehátka se slunečníky i plážové osušky bez poplatku. V resortu Minos Beach Art jsou čtyři restaurace s nabídkou místní i mezinárodní kuchyně, včetně možnosti výběru à la carte. Několik barů zajišťuje široký výběr nápojů včetně koktejlů, kávy a čaje. Pro děti hotel poskytuje dětské postýlky zdarma, na vyžádání možnost hlídání dětí za poplatek. Sportovně založení hosté mohou využít tenisový kurt, stolní tenis a různé druhy vodních sportů na pláži včetně školy potápění s PADI certifikátem.

Stravování

Polopenze formou bufetu.

Wellness

Hotelové wellness centrum Ananea nabízí saunu, fitness centrum, léčebné procedury a ayuverdské masáže.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1 km

Počasí

Kréta

19°C Jasno