800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyANISSA BEACH & VILLAGE

  • Několik barů a restaurací v areálu
  • Písčito-oblázková pláž leží přímo u areálu hotelu

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Tento rozlehlý, velmi udržovaný a klidný, komplex se nachází v krásné zahradě, přímo u oblázkovo-písečné pláže. V blízkosti hotelu restaurace, bary a obchody. Známé a rušné městečko Chersonissos je vzdáleno cca 4 km. Zastávka autobusu přibližně 800 m. 1x denně jede místní bus přímo od hotelu do měst Chersonissos a Heraklion.

Vybavení

Ubytovací kapacita skýtá 311 pokojů, jež jsou rozděleny do 2 dvoupodlažních budov. Dále je Vám k dispozici přijímací hala s recepcí a posezením, výtahy, koutek se satelitní TV, internetový koutek (za poplatek), restaurace se zastřešenou terasou, taverna, vyhřívaný krytý bazén (před a po sezóně), lobby bar, minimarket a zlatnictví. V krásné zahradě naleznete sladkovodní bazén, obklopený palmami, bar u bazénu, zahradní bar a restauraci, amfiteátr. Lehátka a slunečníky zdarma u bazénu i na pláži. Osušky na kauci.

5000

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): Příjemně zařízené. Malá chladnička, klimatizace (od 01.07. do 30.09. zdarma, jinak za poplatek), trezor k pronajmutí, satelitní TV, telefon, vana, WC, fén a balkon či terasa. Strana do zahrady. Dvoulůžkové pokoje (A2B): Stejné vybavení jako pokoje (A1A/A2A), ovšem balkon či terasa s přímým výhledem na moře. Dvoulůžkové pokoje Úsporný tip (A2S): Malá chladnička, klimatizace (od 01.07. do 30.09. zdarma, jinak za poplatek), trezor k pronajmutí, satelitní TV, telefon, vana, WC, fén a balkon či terasa. Dvoulůžkové pokoje superior (A2C/A3C): Komfortní pokoje s klimatizací (od 01.07. do 30.09. zdarma, jinak za poplatek), trezorem k pronajmutí, satelitní TV, telefonem, župany, pantofli, minibarem (denně doplňován vodou, pivem a nealkoholickými nápoji), vanou, WC, fénem a balkonem nebo terasou. Dvoulůžkové pokoje superior (A2D/A3D): Stejné vybavení jako superior pokoje (A2C/A3C), ovšem balkon či terasa s výhledem na moře. Rodinné pokoje superior (C2A/C3A/C4A): 2 ložnice propojené dveřmi, 1 koupelna. Jinak stejné vybavení jako pokoje superior A (A2C/A3C). Rodinné pokoje superior (C2C/C3C/C4C): Stejné vybavení jako rodinné superior pokoje (C2A/C3A/C4A), ovšem balkon či terasa s výhledem na moře.

Zábava

6x týdně mezinárodní animační program. Večerní show. 1x týdně folklorní večer nebo taneční show.

Sport

Plážový volejbal, biliár, minifotbal, 3 tenisové kurty (možnost zapůjčení raket a míčků), stolní tenis, šlapadla a kanoe na pláži (v závislosti na počasí, po předchozí rezervaci). Za poplatek: stolní fotbal, masáže (na vyžádání), kurzy tenisu a potápění v okolí hotelu.

Děti

Samostatný dětský bazén, dětské hřiště, 6x týdně miniklub (od 5 do 12 let), 4x týdně dětská diskotéka (30 min.).

Stravování

All inclusive.

ALL inclusive

Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. 2x týdně večeře s show cooking. Místní a z části mezinárodní alkoholické a nealkoholické nápoje od 11:00 hod. do 24:00 hod. (s výjimkou sektu, šampaňského a čerstvých džusů). Během stravování čepované pivo, místní víno, nealkoholické nápoje, voda. Snídaně pro ranní ptáčata a pozdní snídaně do 10:30 hod. Možnost objednání snídaňových balíčků. Vždy v neděli snídaně se sektem a palačinkami. Od 16:00 hod. do 17:00 hod. káva, koláče, pečivo a zmrzlina. Po předchozí rezervaci možná 1x v průběhu týdně večeře v taverně (v závislosti na počasí). Večer je požadováno vhodné oblečení.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 4 km

Počasí

Kréta

10°C Skoro jasno

Podobné hotely v této lokalitě

ALDEMAR CRETAN VILLAGE
9,3

ALDEMAR CRETAN VILLAGE

Řecko, Kréta, Anissaras

Cena od: 17 390 Kč

Pro skupinu:

HOTEL MITSIS LAGUNA RESORT & SPA
10

HOTEL MITSIS LAGUNA RESORT & SPA

Řecko, Kréta, Anissaras

Cena od: 16 140 Kč

Pro skupinu:

HOTEL LYTTOS BEACH

HOTEL LYTTOS BEACH

Řecko, Kréta, Anissaras

Cena od: 16 970 Kč

Pro skupinu:

HOTEL ANNABELLE BEACH RESORT

HOTEL ANNABELLE BEACH RESORT

Řecko, Kréta, Anissaras

Cena od: 16 890 Kč

Pro skupinu:

×