800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ELOUNDA MARE

  • Luxusní ubytování
  • Nádherné výhledy

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Elounda Mare Hotel nabízí luxusní ubytování s nádherným výhledem na záliv Mirabello. Nabízí oceňované lázeňské centrum a špičkové restaurace, spolu s celou řadou volnočasových aktivit. Bíle vymalované pokoje a apartmá jsou elegantně zařízené v jemných tónech, které vytvářejí klidnou atmosféru. Bungalovy jsou obklopeny nádvořími plnými buganvilií a mají soukromé bazény.

Ubytování

Komfortně zařízené dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře a možností přistýlky, individuálně řízená klimatizace, mramorová koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle, telefon, SAT/TV s hudebními kanály, wifi, minibar, trezor a balkón nebo terasa. Bungalovy mají bazény s mořskou vodou.

Vybavení

Velký sladkovodní bazén s dětským brouzdalištěm, u něhož jsou lehátka se slunečníky a plážové osušky bez poplatku, stejně jako na soukromé pláži. Na písečné pláži, každoročně oceňované Modrou vlajkou Evropské unie, je široká nabídka vodních sportů a hřiště na plážový volejbal. Sea Sports Centre nabízí kromě windsurfingu, vodního lyžování, parasailingu, pronájmu kánoí a šlapadel i možnost potápění v centru s PADI certifikací. Hotel věnuje velkou pozornost nabídce stravování, Hotelová restaurace Yacht Club nabízí rybí speciality u pláže, Old Mill je zaměřená na krétskou kuchyni, je tu také italská, francouzská a asijská restaurace. Hotel je prvním řeckým zástupcem v prestižní asociaci Relais& Châteaux. Klienti hotelu mohou využívat veškeré vybavení sesterského hotelu Porto Elounda Golf and Spa. Především dva tenisové kurty s umělým povrchem a 9jamkové hřiště přímo v areálu s možností využití služeb Golfové akademie s profesionálními trenéry. Využití fitness centra, sauny a parních tureckých lázní bez poplatku. Skvělé zázemí pro děti od nejmenších až po teenagery poskytuje areál Kid´s Ark se spoustou atrakcí včetně hřiště ve stínu olivovníků, dětského brouzdaliště do 40 centimetrů a dětského bazénu se dvěma tobogány. Profesionální tým se stará o děti ve věku od 6 měsíců do 12 let. V resortu je i několik obchodů s módními doplňky, golfovým a plážovým vybavením, zlatnictví a kadeřnický salón.

Stravování

Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení večeří nebo Dine around pro à la carte restaurace resortu.

Relaxační pobyty

Luxusní lázeňské centrum Six Senses Spa nabízí na ploše 2200 m² thalassotherapii a různé omlazující a relaxační kúry. Jeho součástí je vnitřní vyhřívaný bazén, tělocvična, sauna a parní turecké lázně. Design je v asijském stylu s výhledem na Egejské moře.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Kréta

18°C Převážně oblačno

×