800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SUNSET BEACH

  • Nachází se přímo na písečné pláži.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha a popis

Hotel Sunset Beach Hotel je postaven přímo na písečné pláži v letovisku Kokkini Hani, které leží jen 10 kilometrů východně od hlavního města Heraklion a 7 km od letiště. V centru letoviska Kokkini Hani najdete kavárny, obchůdky se suvenýry a taverny, kde můžete ochutnat tradiční pokrmy. Pokud byste ovšem chtěli poznat ostrov lépe, můžete se vydat na výlet místní dopravou. Autobusová zastávka je jen pár metrů od hotelu. Můžete podniknout výlet například do Aquaria, které je vzdáleno pouze 3 km, nebo za nočním životem do města Hersonissos. Hotel doporučujeme rodinám s dětmi především pro své umístění přímo na písečné pláži s pozvolným vstupem do moře.

Vybavení hotelu

Recepce, TV lounge, restaurace, beach pool snack bar, venkovní bazén (lehátka a slunečníky zdarma) s přímým vstupem na pláž, Wi-Fi připojení (zdarma), hry, tématické večery.

Vybavení pokoje

Double Superior with living room Garden View - pokoj pro 2 - 3 osoby, má ložnici pro 2 osoby a obývací pokoj, kde je možnost přistýlky formou sofa pro 3. osobu. Mají koupelnu, WC, fén, telefon s přímou volbou, klimatizaci, SAT/TV, sejf (za poplatek), chladničku, balkon nebo terasu z výhledem do zahrady. Double Superior with living room Sea View pokoj pro 2 - 3 osoby, má ložnici pro 2 osoby a obývací pokoj, kde je možnost přistýlky formou sofa pro 3. osobu. Mají koupelnu, WC, fén, telefon s přímou volbou, klimatizaci, SAT/TV, sejf (za poplatek), chladničku, balkon nebo terasu z výhledem na moře. Family Room with living room Garden View - tento typ ubytování je pro 2 - 5 osob, má ložnici pro 2 osoby a obývací pokoj, kde je možnost přistýlky formou sofa pro 3. - 5. osobu. Mají koupelnu, WC, fén, telefon s přímou volbou, klimatizaci, SAT/TV, sejf (za poplatek), chladničku, balkon nebo terasu z výhledem do zahrady. Family Room with living room Sea View - tento typ ubytování je pro 2 - 5 osob, má ložnici pro 2 osoby a obývací pokoj, kde je možnost přistýlky formou sofa pro 3. - 5. osobu. Mají koupelnu, WC, fén, telefon s přímou volbou, klimatizaci, SAT/TV, sejf (za poplatek), chladničku, balkon nebo terasu z výhledem do zahrady. Single Room Superior Garden View - tento pokoj je určen pro 1 osobu. Má ložnici pro 1 osobu a obývací pokoj, koupelnu, WC, fén, telefon s přímou volbou, klimatizaci, SAT/TV, sejf (za poplatek), chladničku, balkon nebo terasu z výhledem do zahrady.

Stravování

Polopenze formpu bufetu.

Pláž a plážový servis

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek, stejně tak vodní sporty.

Sport a zábava

Billiár (za poplatek) a vodní sporty na pláži (za poplatek).

Služby v ceně

Wi-Fi. Nabídku služeb, které jsou zahrnuty do ceny zájezdu, získáte po příjezdu do hotelu.

Služby za poplatek

Sejf. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 10 km
vzdálenost od Letiště: 7 km

Počasí

Kréta

17°C Skoro jasno

×