800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CRETA PALACE

  • Velký hotelový komplex
  • Krásné rodinná dovolená

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Další luxusní hotel řetězce Grecotel – Creta Palace byl postaven v moderním stylu s využitím tradičních řeckých stavebních materiálů. Hotel se nachází 4 kilometry od Rethymna a jen 300 metrů od písečné pláže. Je obklopen krásnou udržovanou zahradou.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, satelitní televize, rádio, telefon, lednička, trezor a balkon nebo terasa.

Vybavení

Velký bazén s mořskou vodou a sladkovodní bazén, dětský bazén a brouzdaliště. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou k dispozici u bazénu i na pláži bez poplatku. K hotelu patří několik restaurací a barů, zlatnictví, internetový kout a kadeřnictví. Je tu obchod se suvenýry a dárkovými předměty, studio s ručně vyráběným sklem, obchod s rukodělným koženým zbožím a minimarket. Sportovně založení hosté mohou využít tenisové kurty, fi tness centrum, stolní tenis a hřiště na plážový volejbal. Pro relaxaci se nabízí sauna, masáže nebo kulečník. Na pláži lze provozovat vodní sporty - windsurfi ng, kánoe, šlapadla nebo školu potápění. Grecoland Club nabízí pestrý program pro děti od 3 do 12 let s odborným dohledem, na vyžádání lze zajistit hlídání. Pro děti je tu hřiště, postýlky pro děti do dvou let a vysoké židle jsou poskytovány zdarma. Animační program zahrnuje ranní a vodní aerobik, malování na hedvábí, procházky do přírody, folklórní večery, barbeque na pláži a další zajímavé aktivity. Hotel má bezbariérové přístupy a rampy.

Stravování

Polopenze formou bufetu. Pro děti ve věku od 3 do 12 let jsou nápoje a stravování poskytovány formou all inclusive v Tasty Corner od 11 do 17 hodin.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 4 km
vzdálenost od Letiště: 79 km

Počasí

Kréta

17°C Polojasno

×