800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LOFOS

Pečlive udržovaný hotel stojí na jižním svahu městečka Plakias pár minut od centra. Na městskou pláž se dostanete velmi snadno. Cestu na pláž si můžete zkrátit po stezce, která vede okolo vilky Nikos. U domu je malá udržovaná zahrádka a bazén.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

pečlive udržovaný hotel stojí na jižním svahu letoviska Plakias pár minut od centra. Na městskou pláž se dostanete velmi snadno. Cestu na pláž si můžete zkrátit po stezce, která vede okolo vilky Nikos. U domu je malá udržovaná zahrádka a bazén.

Informace o ubytování

2 lůžka snídaně možnost dokoupení večeří (hotel Alianthos Beach)

Ubytování

dvoulůžkové pokoje mají prostorné zastíněné balkóny s nádherným výhledem na moře a na Plakias. Pokoje jsou vybaveny ledničkou, sprchou, WC, klimatizací (za příplatek), TV a telefonem. Hotel má prostornou recepci a terasu s výhledem na moře, kde se podává snídaně. Wi-Fi je v recepci.

Stravování

jednoduchá kontinentální snídaně je servírovaná na terase s krásným výhledem na moře.

Shrnutí

velkou předností tohoto ubytování je okouzlující výhled na moře a na letovisko Plakias a pečlivý, přátelská servis majitelů.

Vzdálenosti

od pláže: cca 250 m. od centra Plakias: cca 390 m.

Příplatky

večeře: 270 Kč/den, dítě do 12 let: 170 Kč/den 1lůžkový pokoj: 500 Kč/noc dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 390 m

Počasí

Kréta

22°C Skoro jasno

×