800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ATLANTICA CRETA PARADISE

Rozsáhlý luxusní hotelový komplex skládající se z hlavní hotelové a několika bloků budov v moderním krétském stylu umístěných v zahradě se nachází přímo u krásné široké písečné pláže v klidné oblasti letovisek Platanias. Autobusová zastávka je asi 700 m od hotelu. Nejbližší supermarket v hotelovém areálu. Vzdálenost od letoviska Platanias se spoustou kaváren, taveren, barů, diskoték, obchodů, lékárnou a bankomatem je zhruba 1,5 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Rozsáhlý luxusní hotelový komplex Atlantica Creta Paradise skládající se z hlavní hotelové a několika bloků budov v moderním krétském stylu umístěných v zahradě se nachází přímo u krásné široké písečné pláže v klidné oblasti letovisek Platanias. Autobusová zastávka je asi 700 m od hotelu. Nejbližší supermarket v hotelovém areálu. Vzdálenost od letoviska Platanias se spoustou kaváren, taveren, barů, diskoték, obchodů, lékárnou a bankomatem je zhruba 1,5 km.

Vybavení

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, několik restaurací (hlavní restaurace, a'la carte restaurace) a barů, minimarkety, bazény a dětské bazény, velké dětské hřiště, „dětská vesnička“, trávník na hraní u pláže, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma, miniklub, stolní tenis, plážový volejbal, tenisové kurty, fitness, vodní sporty, hotelové spa centrum, plážové osušky, internet na pokoji, WiFi připojení, lékař, konferenční místnosti, zlatnictví, kadeřnictví, biliár, počítačové hry.

Pokoje

Moderně zařízené pokoje mají koupelnu,vysoušeč vlasů, WC, minibar, telefon, hudební kanál, TV/sat., trezor (za poplatek), klimatizaci, balkon nebo terasu.

Stravování

viz. program all inclusive

Pláž

Hotel Atlantica Creta Paradise se nachází přímo u písečné pláže. Lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Sportovní nabídka

Volný vstup do posilovny, stolní tenis, minifotbal, basketbal a tenis (osvětlení a lekce za poplatek), plážový volejbal, lukostřelba, šipky, boccia, aerobik a vodní aerobik, nemotorizované vodní sporty 1x za pobyt (nutná rezervace).

Děti

Dětský bazén, animační programy (ne v českém jazyce), velké dětské hřiště, dětská vesnička, dětský klub, dětská postýlka zdarma.

All inclusive

  • snídaně, oběd a večeře formou bufetu
  • občerstvení během dne formou teplých i studených lehkých jídel a zmrzliny 10.00–18.00 a 22.00–24.00 hod.
  • neomezené množství místních alkoholických a nealkoholických teplých i studených nápojů 10.00–24.00 hod.

Počasí

Kréta

24°C Jasno

×