800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL KALIMERA KRITI

  • Bohaté sportovní zázemí
  • Kombinace aktivní dovolené a odpočinku
  • Písečná pláž přímo u hotelu

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Rozsáhlý hotelový areál ve stylu krétské vesničky se nachází v klidném prostředí 10 min. pěšky od rybářské vesničky Sissi s vyhlášenými tavernami, obchůdky, kavárnami, bary, lékárnou, malebným přístavem. Místo vhodné pro cyklisty (hotel organizuje horskou cyklistiku, kola přímo k zapůjčení v hotelu).

Ubytování

2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo dítě, s klimatizací i topením (v bungalovech individuální klimatizace, v pokojích klimatizace centrální), SAT/TV, telefon, hudební kanál, minibar (sloužící i jako lednička), vysoušeč vlasů, trezor na pokoji, koupelna se sprchou nebo vanou, v hlavní budově pokoje s balkonem nebo terasou, bungalovy umístěné ve třech blocích (vesničkách) budov s balkonem nebo terasou, rodinné pokoje (suity) v jednom bloku budov (některé v hlavní budově) s balkonem nebo terasou, bungalovy u bazénu umístěny v první řadě bungalovů s terasou nebo balkonem (na terase lehátka a slunečníky), suity v hlavní budově nebo v bungalovech s ložnicí a obývacím pokojem (oddělené nebo průchozí), suity v bungalovech pouze v první řadě u moře.

Vybavení

Rozsáhlý hotelový areál je rozdělený do bloků budov s možností výhledu na moře, do zahrady nebo do hor a je umístěný v krásné přírodě kombinované s původními skalními útvary a upravovanými krásnými zahradami s olivovníky. Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 1 restaurace a‘la carte (možnost oběda a večeře), pořádány tematické večery, řecký večer nebo podávání rybích specialit s řeckou živou hudbou, bar u bazénu (občerstvení, saláty, řecké a mezinárodní speciality), hlavní bar, bar na pláži (džusy, zmrzlina, lehké občerstvení), kafenion v jeskyni (tradiční řecká káva, raki, ouzo, krétské víno, pivo), kavárna (zmrzlina, zákusky, studené a teplé občerstvení), obchodní centrum (obchod s tradičními krétskými produkty, boutique, minimarket, zlatnictví). V hotelu pořádány semináře, konference (technické vybavení na překlad do 4 světových jazyků, podium) – konferenční místnost (auditorium pro 450 osob), 9 malých konferenčních místností (kapacita od 10 do 450 osob). Parkoviště, lékař 24 hod., 6 tenisových kurtů, 2 kurty na squash, plážový volejbal, minigolf, stolní tenis, bridge, biliár. 2 venkovní bazény (se sladkou vodou, 1 olympijský bazén – skokanské můstky, skákačka), 1 vnitřní bazén se sladkou vodou, mezinárodní animační tým, video a elektronické hry, kino a otevřené divadlo (amfi teátr), disko, živá hudba, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma. Služby za poplatek: posilovna, osušky na pláž, tenis, fitness, squash. Pro děti: dětská postýlka zdarma, miniklub, dětské hřiště s prolézačkami, dětský bazén a bazén pro malé děti se sladkou vodou, dětské menu v hlavní restauraci (na vyžádání), hlídání dětí (rezervace s předstihem).

Stravování

Polopenze, plná penze za příplatek. Snídaně: bufetové, obědy: za příplatek, večeře: bufetové.

Pláž

Dlouhá písčitá s pozvolným vstupem a s maketou tradičního přístavu.

Náš názor

Vhodné pro rodiny s dětmi, které si chtějí užít klidné dovolené v krásné přírodní scenérii s komfortem všech služeb v rámci příjemného klidného hotelového areálu, postaveného jako maketa krétské vesničky s dostupností všech služeb a možností procházky do nedaleké vesničky Sissi, krátkých organizovaných cyklistických výletů a poznávání Kréty individuálně autem.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Možnosti ubytování

Počasí

Kréta

32°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL MINOS IMPERIAL & BEACH RESORT

HOTEL MINOS IMPERIAL & BEACH RESORT

Řecko, Kréta, Sissi

Cena od: 23 762 Kč

Pro skupinu:

HOTEL RADISSON BLU BEACH RESORT

HOTEL RADISSON BLU BEACH RESORT

Řecko, Kréta, Sissi

Cena od: 22 890 Kč

Pro skupinu:

HOTEL CASTELLO BOUTIQUE RESORT & SPA

HOTEL CASTELLO BOUTIQUE RESORT & SPA

Řecko, Kréta, Sissi

Cena od: 23 290 Kč

Pro skupinu:

×