800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PATMOS PARADISE

Krásný hotel postavený v klasické řecké architektuře leží ve vesničce Kambos nedaleko krásné pláže se zlatavým pískem. Hostů, kterými jsou především páry, je k dispozici restaurace s nabídkou snídaní, bar a bazén s mořskou vodou. Relaxujte na pláži, u bazénu nebo v sauně a vychutnejte si pravou řeckou pohostinnost a soukromí v klidném prostředí.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Krásný hotel postavený v klasické řecké architektuře leží ve vesničce Kambos nedaleko krásné pláže se zlatavým pískem. Hostů, kterými jsou především páry, je k dispozici restaurace s nabídkou snídaní, bar a bazén s mořskou vodou. Relaxujte na pláži, u bazénu nebo v sauně a vychutnejte si pravou řeckou pohostinnost a soukromí v klidném prostředí. POLOHA HOTELU: ve vesničce Kambos, hlavní město Chora cca 6 km, přístav Skala cca 4,5 km

Vybavení Hotelu

K vybavení hotelu patří: recepce, bezpečnostní schránky na recepci (za poplatek), Wi-fi připojení v lobby zdarma, restaurace, lobby bar, venkovní bazén s mořskou vodou (lehátka a slunečníky zdarma), sauna (za poplatek)

Vybavení pokoje

Dvoulůžkové pokoje, vlastní koupelna, WC, fén, klimatizace, TV/ SAT, telefon, lednice, balkón nebo terasa

Pláž a plážový servis

Písečná pláž se nachází cca 200 m od hotelu. Plážový servis je k dispozici za poplatek.

Sport a Fitness

tenis, squash (za poplatek)

Stravování

Snídaně - formou bufetu

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 6 km
×