800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BITZARO PALACE

Hotel se nachází v letovisku Kalamaki. K pěkné písečné pláži s pozvolným vstupem do moře je to cca 300 m (lehátka a slunečníky za poplatek). Do centra Kalamaki je to cca 400 m, nejbližší taverny, restaurace a bary se nacházejí cca 200 m od hotelu. Do hlavního města ostrova Zakynthos je to cca 6 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Proč právě sem

ALL INCLUSIVE
Krásná zahrada
Lehátka a slunečníky u bazénu ZDARMA
Příjemné prostředí
Rodinná atmosféra
Zábava na dosah
Minigolf v blízkosti
Oblíbené letovisko

Poloha

Hotel se nachází v letovisku Kalamaki. K pěkné písečné pláži s pozvolným vstupem do moře je to cca 400 m (lehátka a slunečníky za poplatek). Do centra Kalamaki je to cca 400 m, nejbližší taverny, restaurace a bary se nacházejí cca 300 m od hotelu. Do hlavního města ostrova Zakynthos je to cca 6 km. Letiště je vzdáleno cca 5 km.

Popis

Příjemný hotelový komplex s tradiční řeckou pohostinností a kvalitními službami svým hostům nabízí uvítací halu s recepcí, směnárnu, internetový koutek, bar a restauraci. V krásné udržované zahradě je bazén s oddělenou částí pro děti a se sluneční terasou (lehátka,matrace a slunečníky zdarma).

Pokoje

Útulně zařízené pokoje mají koupelnu se sprchou a WC, balkon, telefon, TV, ledničku a klimatizaci (v červenci a srpnu zdarma, v ostatních měsících za poplatek cca 6 EUR/den). Na vyžádání je možné zajistit dětskou postýlku zdarma. Bezpečnostní schránka je k dispozici za poplatek.

Sport a zábava

V hotelu si můžete za poplatek zahrát kulečník. Pro děti je k dispozici malé dětské hřiště. Cca 700 m od hotelu se nachází minigolf. Pláž v Kalamaki je oblastí, ve které hnízdí želvy Caretta-Caretta, proto se zde nesmí provozovat motorizované vodní sporty. Můžete si však zapůjčit šlapadla nebo kánoe. Letovisko Kalamaki vám nabízí řadu příležitostí k zábavě. Naleznete zde spoustu taveren a barů k večernímu posezení. Potápěčská škola Zante Diving je vzdálena cca 3 km.

Stravování

All Inclusive.

www.bitzarohotels.gr

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 6 km
vzdálenost od Letiště: 5 km
Nákupní možnosti: 300 m

Počasí

Zakynthos

25°C Jasno

×