Řecko | Zakynthos | Laganas

GARDELLI RESORT

  Přidat k oblíbeným

  Poloha a popis

  Poloha

  cca 200 m od centra LAGANAS, cca 100 m od mini-marketu a baru, cca 8 km od města Zakynthos; cca 6 km od letiště Zakynthos; autobusová zastávka cca 200 m od hotelu (cca 1,6 EUR/město Zakynthos).

  Středisko

  Laganas

  Vybavení

  2 budovy oddělené místní uličkou vedoucí na pláž, 74 pokojů, 2 patra, 2 výtahy, elegantní lobby, 24h. recepce; Alisahni restaurace blízko bazénu (k dispozici židličky pro děti), u večeře požadované formální oblečení (pánové - dlouhé kalhoty); Alisahni bar u bazénu, bezplatné bezdrátové připojení k internetu; za poplatek: lékař na vyžádání, au-pair, prádelna, půjčovna aut.

  Sport a zábava

  2 bazény, obdélníkový tvar, sladká voda, cca 160 m², hl. 0,6-1,6 m a cca 200 m², hl. 0,6-1,7 m, u bazénu zdarma lehátka a slunečníky, osušky na kauci (cca 10 EUR; výměna a praní: 1 EUR); posilovna, stolní tenis; animace u bazénu pro dospělé a děti; za poplatek: videohry

  Ubytování

  standardní pokoj: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky pro dítě), cca 18 m², moderní, individuálně nastavitelná klimatizace, koupelna (sprchový kout, WC, fén), bezplatné bezdrátové připojení k internetu, TV, telefon, lednice, trezor (za poplatek: cca 14 EUR/týden); zdarma dětská postýlka (nutno objednat předem); balkon (stůl a židle); boční výhled na moře za příplatek; rodinný pokoj: pro max. pro 4 os. (min. 3 os. plně platící), cca 28 m², skládá se ze 2 místností; vybavení jako standardní pokoje; rodinný pokoj za příplatek; boční nebo čelní výhled na moře za příplatek; superior: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky), 18 m², který je vybaven jako standardní pokoj; boční výhled na moře; superior pokoj za příplatek; výhled na moře za příplatek.

  Stravování

  All inclusive zahrnuje: snídaně (8.00-10.00), obědy (13.00-14.30), večeře (19.00-21.00) formou švédských stolů; lehké občerstvení během dne mimo hlavní jídla, kávu, čaj, rozlévané nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje místní výroby, lze čerpat v místech a časech určených hotelem (10.30-22.45).

  Pláž

  Laganas, veřejná, písčitá, pozvolný vstup do moře, přímo u hotelu, slunečníky a lehátka za poplatek (cca 8 EUR / den), osušky na kauci (cca 10 EUR; výměna: 1 EUR).

  Tipy pro správnou volbu

  •ideální pro páry •animace pro dospělé •2 bazény •blízko centra Laganas •u krásné pláže •moderní pokoje