800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL AQUA BAY

Nově otevřený kvalitní hotel s úžasnou nabídkou neomezeného vstupu do vedlejšího vodního parku zaujme nejen rodiny s dětmi.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Kvalitní hotel s úžasnou nabídkou neomezeného vstupu do vedlejšího vodního parku zaujme nejen rodiny s dětmi. Dobrá kuchyně. Nově možnost ubytování v rodinném pokoji s 2 přistýlkami pro děti.

Poloha

hotel se nachází na okraji letoviska Tsilivi (centrum cca 1,5 km), nejbližší obchody a restaurace cca 150 m, hlavní město cca 6 km a letiště 8 km. Leží cca 500 m od moře, dvě možné cesty k menším plážím.

Vybavení

hotelový areál nabízí vstupní halu s recepcí, hlavní restauraci a bar Helios v hotelu, bar Wallnut Tree, à la carte restauraci Elia ve vodním parku, restauraci Garden ve vodním parku, menší fitness, saunu, jacuzzi, služby kadeřníka, manikúru, masáže, kulečník (v areálu vodního parku), stolní tenis, 6 menších bazénů (hloubka 1,20-1,35 m), lehátka a slunečníky u bazénů, WiFi připojení zdarma. Zdarma neomezený vstup a využití vodního parku, jednoho z největších na ostrově, včetně all inclusive služeb. Tsilivi Waterpark nabízí 6 skluzavek, bazén s umělými vlnami, línou řeku, jacuzzi, bazén, pro děti pirátskou loď, aquajungle, skluzavky apod.

Ubytování

2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky mají koupelnu/WC, individuální klimatizaci, SAT/TV, fén, ledničku, telefon, trezor zdarma, WiFi připojení, osušky k bazénům, balkon či terasu. V rodinném pokoji možnost ubytování 2 dětí, přistýlky ve formě rozkládací pohovky, pokoj rozdělen, ale přepážka není zvukotěsná.

Strava

all inclusive
Snídaně: bufetové
Obědy: bufetové
Večeře: bufetové
All inclusive: plná penze formou bufetu v hotelové restauraci Helios, svačiny (11.00-13.00, 15.00-17.00, bar v hotelu a v restauraci ve vodním parku), 1x týdně možnost večeře v à la carte restauraci Elia ve vodním parku (rezervace nutná), 4x týdně tematický bufet v restauraci Garden ve vodním parku (řecká, BBQ, mexická a italská, dle počasí, rezervace nutná), zmrzlina (13.00-14.30, 19.00-21.00, restaurace Helios), pozdní svačina (22.00-23.00, bar Helios), nápoje mezi 09.00-23.00 v barech dle otevírací doby: káva, čaj, čokoláda, nealko nápoje, vybrané koktejly a alkoholické nápoje místní výroby, točené pivo, víno, voda.

Pro děti

dětský bazén, dětská postýlka.

Služby za poplatek

vína, šampaňské a vybrané alkoholické nápoje nezahrnuté do all inclusive, služby lázeňského centra, služby prádelny, lehátka a slunečníky na pláži.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 8 km
Nákupní možnosti: 150 m

Počasí

Zakynthos

12°C Jasno

×