Slovensko | Banskobystrický kraj

Léčebný pobyt klasik senior - Lázeňský hotel Palace

  Přidat k oblíbeným

  Poloha a popis

  Popis pobytu

  Zvýhodněný osmidenní pobyt pro seniory na Slovensku v lázních Sliač. Ubytováni budete v lázeňském domě Palace*** s plnou penzí. A během pobytu budete čerpat tři lázeňské procedury za každé přenocování (od pondělí do soboty). Také absolvujete vstupní a výstupní lékařskou prohlídku.

  Poloha

  Lázeňský hotel je součástí rozsáhlého areálu lázní, ležících nad městem v rozlehlém parku, který umocňuje klid a relaxaci lázeňským hostům.

  Popis hotelu

  funkcionalistický lázeňský hotel se nachází v klidné části parku obklopený zelení a květinovými záhony. V hotelu je k dispozici recepce (prodej suvenýrů, základních hygienických potřeb), restaurace, denní bar (9 - 22 hod.), společenská místnost s WiFi internet, výtah, masážní salón, manikúra, pedikúra. Nedaleko hotelu je hostům k dispozici obchod se suvenýry, drogerie, cukrárna, potraviny, solná jeskyně, letní termální koupaliště, tenisové kurty. V celém areálu lázní není povoleno kouřit. Internetové připojení je možné ve společných prostorách KH Palace.

  Vybavení pokoje

  celková kapacita hotelu je 376 lůžek ve třech kategoriích - ekonomy, retro a standard. Námi nabízené pokoje standard jsou zrekonstruované a mají koupelnu (sprcha/WC), telefon, TV, rádio, ledničku. Většina pokojů má balkon. K dispozici jsou i apartmány, které mají navíc i minibar (konzumace - za příplatek).

  Stravování

  V hotelové restauraci, snídaně - bufet, obědy a večeře - menu + salátový bufet a minerální voda (výběr ze 6-ti jídel)

  Procedury poskytované hotelem

  Všechny procedury jsou poskytované v Kúpelném domě vzdáleném cca 250 m od hotelu, který se skládá ze dvou částí propojených chodbou. K dispozici jsou 2 bazény - sedací (34 °C), rehabilitační (31°C). Z procedur - masáže (reflexní, klasické, podvodní, lymfomasáž), vodoléčebné procedury (perličkové, uhličité, vířivé koupele, podvodní masáže) zábaly (rašelinový, parafínový), elektroléčba (ultrazvuk, biolampa, bioptron, hydrogalvan, solux, diadynamické proudy aj.) inhalace s minerální vodou, plynové injekce, solná jeskyně, léčebná tělesná výchova, sauna, fitness.

  Poznámka

  Parkování v areálu lázní na hlídaném parkovišti (za poplatek). Pobyt domácích zvířat není povolen.