800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LA CALA RESORT

  • Hotel postavený v tradičním andaluském stylu

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

La Cala Golf Resort se nachází 40 km jižně od letiště v Málaze. Resort byl vybudován mezi horami a pobřežím Středozemního moře v nádherné oblasti Mijas.

Hotel

La Cala Hotel je postaven v tradičním andaluském stylu. Má 107 pokojů a apartmánů. Hotel nabízí pohodlí a mnoho vymožeností. La Terraza Restaurant nabízí andaluské a mezinárodní pokrmy. Autentické tapas a víno si užijete v Restaurant & Bar La Bodega. Drink při svíčkách se podává v Narajo baru, s nádhernou terasou a kašnou.

Pokoje

La Cala hotel má 5 kategorií pokojů - Standard, Classic, Superior, De luxe, Junio Suite. Pokoje mají rozlohu 25 - 40 m2, balkon nebo terasu, klimatizaci, LCD TV, Wi-Fi, milibar, trezor, zařízení na přípravu kávy a čaje. Pokoje jsou příjemné a vkusně zařízené. Z balkonu můžete prozkoumat La Cala Resort, pobřeží i hory.

Zábava

Golf, tenis, fitness, wellness, fotbal, výlety po okolí (Mijas, Gibraltar, Ronda, Cordoba, Alhambra ...).

Hřiště

Mijas Golf
V posledních desetiletích se Mijas Golf stal jedním z nejpopulárnějších golfových komplexů v Evropě. Je znám úžasným stavem svých hřišť a přátelskou atmosférou s úžasnými službami pro své klienty. Obě hřiště, Los Lagos a Los Olivos, se nacházejí v údolí Mijas, severně od Fuengiroly, jen dvacet minut od mezinárodního letiště Málaga a od Marbelly, a 3,5 km od moře. Los Lagos bylo vytvořeno pod vedením Matea Péreze Roblese, jednoho z průkopníků turistického průmyslu na Costa Del Sol. Toto hřiště nabízí široké ferveje s bezpočtem jezírek - od toho se odvíjí jeho název - a vodními překážky, které je možné najít na deváté a osmnácté jamce, a také s mnoha stromy, které jsou strategicky rozmístěny, aby chránily široké greeny. Skvělá ekonomická situace spolu s dobrými výsledky vytvořily příznivou atmosféru pro vybudování nového hřiště, Los Olivos. Los Olivos bylo původně vybudováno mezi léty 1983-84, nicméně nedávno (2000-2001) bylo celé zrenovováno. Hřiště má menší rozlohu a jinačí charakteristiky než jeho bratr. Greeny jsou menší a zvlněné, a jsou dobře chráněné bunkry. Je zde také velký počet olivovníků, strategicky rozmístěných kolem fervejí, což od hráče vyžaduje silné a rovné odpaly. Obě hřiště vzdávají poctu architektově filozofii spočívající v myšlence „těžký par, lehké bogey," tzn. velmi málo roughu, spousta vody a poměrná rovina.

La Cala Europe
Hřiště je různorodé a je oblíbené u průměrných hráčů. Je jednodušší a má velkorysé ferveje, plošší terén a velké grýny. Na hřišti jsou 4 mosty přes řeku Ojén a 4 tunely. Délka 6014m, PAR 71.

La Cala Asia
Dříve jižní hřiště má par 72 a je dlouhé 5.925 m. Hřiště má hodně náročných jamek, které kladou důraz na přesnou hru a strategii. Hřišťě je oblíbené u profesionálů.

La Cala Amerika
PAR 72, délka 6009 m. Dříve severní hřiště má nádherné výhledy na pohoří Sierra de Ojén a Středozemní moře. Má široké ferveje a relativně málo bunkerů. Hřiště je jednodušší, ale kopcovité a fyzicky náročné. Na jamkách 9 a 16 jsou vodní překážky.

Příplatky

Příplatek za polopenzi bez nápojů - 6.720,- Kč/osoba /týden - večeře a la carte.
Příplatek za polopenzi bez nápojů - 5.040,- Kč/osoba /týden - 3 chodová večeře.
2x green fee Mijas Lagos + Mijas Olivos - 2.800 - 4.400,- Kč dle sezóny.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 40 km

Počasí

Andalusie

31°C Jasno

×