1. Exim.MasterPage.BreadcrumbsWithoutContainer.ListItem
 2. Španělsko
 3. Andalusie
 4. Malaga
 5. Krásy Andalusie

Krásy Andalusie

 • Informace o hotelu
 • 8denní poznávací okruh

  Málaga - Gibraltar - Marbella - Ronda - Cádiz - Sevilla - Córdoba - Granada - Nerja - Costa del Sol

  Program zájezdu

  1. den: Praha - Málaga
  Odlet z Prahy do Málagy. Po příletu transfer do hotelu v oblasti Málagy, ubytování a večeře.

  2. den: Gibraltar
  Snídaně. Odjezd podél pobřeží k Gibraltaru, okružní jízda po gibraltarské skále „Rock Tour“ s návštěvou jeskyní Sv. Michala a Opičí nory, volný čas v centru města k bezcelním nákupům. Při cestě zpět zastávka ve známém milionářském letovisku Marbella, prohlídka historického centra – Pomerančovníkové náměstí, promenáda se sochami od Salvadora Dalího, luxusní přístav Puerto Banús. Odjezd na ubytování, večeře v hotelu.

  3. den: Ronda, Cádiz
  Snídaně. Odjezd do města Ronda - tzv. Královna bílých vesnic - „Pueblos blancos“, romantické město postavené ve skalní rozsedlině, dominantou města je impozantní most Puente Nuevo a nejstarší býčí aréna ve Španělsku. Po obědě přejezd do nejstaršího evropského města Cádizu – panoramatická okružní jízda, návštěva sklípků a ochutnávka slavného andaluského vína Sherry. Ubytování v okolí Cádizu, večeře.

  4. den: Sevilla
  Snídaně, odjezd do hlavního města Andalusie – Sevilly, prohlídka města s návštěvou největší gotické katedrály na světě s hrobem Kryštofa Kolumba a zvonicí La Giralda, volný čas s možností prohlídky nejstaršího evropského královského paláce Real Alcázar, Indického archivu a židovské čtvrti Santa Cruz, panoramatická projížďka parky Marie Luisy – dějištěm Iberoameriské výstavy 1929, se zastávkou na Plaza Espana. Ubytování v Seville nebo okolí, večeře .

  5. den: Cordóba
  Snídaně. Odjezd do Córdoby, prohlídka historického jádra města (jedinečná „mešito-katedrála“, Alcázar katolických králů, židovská čtvrť „judería“ s jedinou dochovanou synagogou v Andalusii, květinové uličky a patia, Římský most), volný čas. Odpoledne odjezd do Granady nebo do jejího okolí, ubytování a večeře.

  6. den: Granada
  Snídaně. Prohlídka nejnavštěvovanější památky Španělska - palácového města Alhambra (vstup do Alhambry v ceně, vstupenka musí být vystavena na jméno návštěvníka, je nevratná a nepřenosná - u zakoupení zájezdu nutné zadat číslo OP nebo pasu, který klient v Alhambře předloží), procházka historickým centrem Granady – katedrála a královská kaple, arabská čtvrť Albaicín, volný čas. Odjezd do andaluské bílé vesničky Nerja na pobřeží Costa del Sol (krátká prohlídka). Ubytování v oblasti Costa del Sol, večeře.

  7. den:
  snídaně. Celodenní volno na pobřeží Costa del Sol, možnost koupání. Večeře v hotelu

  8. den:
  Snídaně. Volný čas do transferu na letiště, odlet do Prahy.

  Upozornění: Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci. Změna programu vyhrazena. Na vyžádání lze ubytovat 3. osobu na přistýlce (sleva ) • vstupy do objektů a památek při prohlídkách nejsou součástí ceny, kromě těch vypsaných v odstavci cena zájezdu zahrnuje. Doporučujeme počítat s částkou cca 50 EUR na vstupy. Pořadí prohlídek jednotlivých měst bude upraveno v závislosti na disponibilitě vstupenek do Alhambry.  Minimální počet účastníků je 15 osob.

  V ceně zájezdu je zahrnuto: leteckou přepravu v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků: Praha-Málaga-Praha, transfer letiště-hotel-letiště v cíli zájezdu, 7 nocí s polopenzí ve 3* hotelech, dopravu klimatizovaným autokarem během programu zájezdu, prohlídky dle programu: výlet minibusem na skály Gibraltaru, katedrála v Seville, mešita v Córdobě, sklípek a ochutnávka Sherry,  vstup do Alhambry (viz. důležitá informace ohledně vstupu níže) služby česky nebo slovensky hovořícího průvodce, služby místního průvodce dle potřeby, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

  V ceně zájezdu není zahrnuto: ostatní vstupy, doporučený příplatek za cestovní pojištění (podrobnosti o pojištění naleznete na našich webových stránkách nebo u svého prodejce), fakultativní služby, místní taxy splatné v místě, spropitné.

  Důležitá poznámka ohledně vstupu do Alhambry: V ceně tohoto zájezdu je zahrnuta návštěva palácového města Alhambra. Vstupenky do Alhambry je nutné zařizovat s předstihem dvou měsíců před odletem- upozorňujeme tedy, že pokud nebude nejpozději 2 měsíce před odletem dodáno číslo dokladu, na který klient bude cestovat, nebude možné danému klientovi vstupenku do Alhambry zařídit a tím pádem tak Alhambru navštívit!!!

Fotogalerie

 • Krásy Andalusie
 • Krásy Andalusie
 • Krásy Andalusie
 • Krásy Andalusie
 • Krásy Andalusie
 • Krásy Andalusie
 • Krásy Andalusie