Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Španělsko | Marbella

AMARE MARBELLA BEACH

  Poloha a popis

  Poloha

  Amare Marbella Beach Hotel určený výhradně pro dospělé se nachází u pláže v historickém centru Marbelly v oblasti Costa del Sol.

  Vybavení hotelu

  Amare Marbella Beach Hotel nabízí wellness centrum, venkovní bazén i zdarma dostupné Wi-Fi. Jednou z hlavních atrakcí hotelu je klub Amàre, který je rozdělený do 3 částí kombinujících hudbu a zábavu u moře. V plážové části klubu Amàre najdete restauraci a prostor k opalování, v bazénové části je umístěný bazén se sluneční terasou a část Amàre Lounge s barem, kavárnou a večerním zábavním programem je určená k relaxaci. Ve wellness centru využívajícím produkty značky Germaine de Capuccini si hosté mohou dopřávat celou řadu nejrůznějších procedur.

  Vybavení pokoje

  Amare Marbella Beach Hotel nabízí svým hostům ubytování v moderních, stylově zařízených, prostorných a světlých pokojích, ve většině případů s balkonem a částečným nebo přímým výhledem na moře. K dispozici jsou také pokoje Exclusive, jejichž hosté mají nárok na VIP služby a vstup do salonu Exclusive Lounge vyhrazeného dospělým.

  Stravování

  Hosté se mohou stravovat v restauraci Mare Nostrum, kde se připravují pokrmy mezinárodní kuchyně ve středomořské úpravě. Svůj koktejl si můžete vychutnat ve střešním koktejlovém baru Belvue s úchvatným výhledem na moře. Restaurace Messina oceněná hvězdičkou Michelin, podává mj. i menu vytvořené šéfkuchařem Mauriciem Giovaninim.

  Sport a zábava

  Amare Marbella Beach Hotel organizuje spoustu aktivit pro dospělé včetně živých hudebních vystoupení, tematických večírků a dalších akcí.