800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ALMENARA

  • V blízkosti golfového hřiště

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Hotel

K ubytování  je 145 pokojů v řadových vilách s fantastickým výhledem na golfové hřiště, zahrady a na moře. Pokoje jsou zařízené v teplých barvách v středomořském stylu. Všechny pokoje mají balkon nebo terasu. Na výběr jsou Superior, Junior Suite nebo Suite.K dispozici jsou 2 stravovací zařízení s terasou a nádherným výhledem. Posedět můžete také venku v moderním baru. Využít můžete i velkou vybavenou tělocvičnu, spa pro zdravotní a kosmetické procedury (pouze nad 16 let) a krásný venkovní bazén s prostorem na opalování.

Hřiště

Almenara Golfbyla otevřena v roce 1998, má tři devítijamkové okruhy, z nichž každý je duchovním dítětem architekta Dava Thomase a také zde naleznete velmi rozsáhlé cvičné a výukové prostory. Tři 9 jamková hřiště (Los Pinos, Los Lagos a Los Alcornoques) mohou být kombinovány do 3 různých 18 jamekových hřišť. Každé ze tří hrišť má svůj vlastní charakter. Zvlněné fairwaye, bunkry, klikaté potůčky a vodními překážkami jsou součástí všech 3 devítek. Greeny v Almenara jsou bez poskvrnky a  jsou lemovány korkovými stromy nebo borovicemi.

Pokoje

Všechny pokoje se nacházejí ve vilových bungalovech postavených kolem hlavní budovy hotelu. Pokoje jsou zařízené v teplých barvách v středomořském stylu s kameninovými podlahami. Všechny pokoje mají balkon nebo terasu. Na výběr jsou Superior, Junior Suite nebo Suite. Můžete se těšit na krásný výhled na golfové hřiště, zahrady nebo na moře.

Poloha

Hotel Almenara se nachází v klidné zelené lokalitě v exkluzivní Sotogrande. Je postaven na kopci v srdci golfového hřiště s krásným výhledem na celé Středomoří. Krátká cesta vás zavede do přístavu, který je lemována bary a restauracemi, Letiště Gibraltar je vzdáleno 20 minut jízdy a letiště Malaga 1 hodinu.

Zábava

Bazén, wellness, fitness, golf, výlety po okolí - Malaga, Gibraltar, Mijas

Příplatky

Polopenze - 700,- Kč/den

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 20 min.

Počasí

Andalusie

31°C Jasno

×