800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SOL DON PABLO

4* hotel přímo na pláži Bajondillo, na začátku Torremolinos, 4 km od golfového hřiště a 7 km od letiště

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Od dlouhé písečné pláže ve středisku Torremolinos je komplex Sol Don Pablo oddělen pouze nefrekventovanou pobřežní komunikací. Centrum střediska s možnostmi nákupů a zábavy je vzdáleno cca 800 m. Nejbližší nákupní možnosti se nacházejí v bezprostřední blízkosti hotelu. Zastávka linkového autobusu naproti hotelu.

Vybavení

Hotel Sol Don Pablo s celkem 443 pokoji (9 pater, výtahy), který tvoří se sousedními hotely ze stejného hotelového řetězce společný komplex, disponuje vstupní halou s recepcí, společenskou místností s TV/sat., hlavní restaurací, obchůdkem se suvenýry, kadeřnictvím, barem a krytým bazénem. Venku v zahradě 2 bazény, vířivka, bar u bazénu a terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, osušky oproti vratné kauci. Hosté hotelu mohou rovněž využívat všech zařízení sousedních sesterských hotelů Sol Don Marco a Sol Don Pablo.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny koupelnou/WC (vysoušeč vlasů), individuální klimatizací, TV/sat., telefonem, minibarem (na vyžádání, za poplatek), trezorem (za poplatek) a balkonem nebo terasou s postranním výhledem na moře.

Zábava

Pravidelné denní animační a večerní zábavné programy.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení plne penze (oběd formou bufetu).

Náš názor

Kvalitní hotel Sol Don Pablo ve vynikající poloze přímo na dosah dlouhé písečné pláže, ale i centra střediska. Nabízí možnosti odpočinku i zábavy pro všechny věkové kategorie.

Pláž

Dlouhá písečná pláž Bajondillo s pozvolným vstupem do moře je od hotelu oddělena pouze málo frekventovanou pobřežní promenádou, lehatka a slunečniky za poplatek.

Sportovní nabídka

Zdarma stolní tenis a sportovní aktivity v rámci animačních programů. Za poplatek tenis, fitness a vodní sporty na pláži.

Děti

Oddělené dětské brouzdaliště, hřiště, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma).

Karty

EC/MC, VISA.

Web

http://www.solmelia.com

Internet

Internetový koutek za poplatek. WLAN připojení v lobby a na pokojích za poplatek.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 7 km

Počasí

Andalusie

30°C Jasno

×